Skocz do zawartości
IggyPop

Czy to ma sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kilku latach przerwy niedawno postanowiłem wrócić do studiowania. Wcześniej studiowałem inżynierię bezpieczeństwa na specjalności Inżynieria ochrony i zarządzanie kryzysowe. Po tych studiach okazało się jednak, że sytuacja na rynku w tej dziedzinie również jest kryzysowa. Aktualnie pracuję jako mały trybik w wielkiej machinie korporacji. Jednak, żeby nie pozostało tak na zawsze postanowiłem wrócić na studia. Zastanawiałem się czy wybrać Finanse i rachunkowość na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Można tam rozpocząć takie studia od II stopnia bez konieczności nadrabiania różnić programowych. Czy taki ruch ma w ogóle sens, czy byłyby to tylko 2 stracone lata i dużo pieniędzy? Czy da się nadrobić rzeczy, które są na I stopniu Fir?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem się nie da. II stopień to tylko doprecyzowanie wiedzy. Specjalizacja. Na studiach I stopnia uczysz się większości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się wydaje, że licencjat jest bardziej przydatny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.