Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Dawid. Szukam jedna lub dwie osoby do wykonywania wycen, materiałów i wykonania, przetargów. Jest to dodatkowe zajęcie a całe szczegóły odmowie z zainteresowanymi osobami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mariusz123
      Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder.
      Chciałem polecić fajny program do nauki dowolnych języków Speaking Teacher
      Znajduje się w nim dużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
      Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach.
      By w pełni korzystać z programu potrzebne są zainstalowane głosy SAPI5, na mojej stronie znajdują się linki do pobrania darmowych lub testowych głosów w różnych językach.

Programu może również funkcjonować w specjalnym w trybie dla niewidomych wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne.
      Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie (system Windows):
      https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html

a tu bezpośredni link do pobrania:
      https://www.sudermariusz.com.pl/download/instaler_st_ab3.exe

• Przez magdab
      Posiadam certyfikat DSD II, który podobno zwalnia z zajęć językowych na studiach. Czy ktoś wie, jak to wygląda? Czy mam to podać przy rejestracji czy dopiero zanieść wraz z dokumentami? W szczególności interesuje mnie Uniwersytet Warszawski.
    • Przez Recruiters
      Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy z językiem niemieckim

http://www.gowork.pl/praca_podglad,6417002?keywords=®ion=

Jeśli jest Pan/i zainteresowana/y wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym, proszę
      o przesłanie nam swojego aktualnego CV na adres: [email protected]

Pozdrawiamy serdecznie
      Zespół Recruiters
    • Przez Recruiters
      Dzień dobry,
      Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z Poznania, do nowego projektu, poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Specjalista ds.Obsługi Klienta niemieckojęzycznego.
      Przesyłam link do oferty pracy, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty:
      http://www.gowork.pl/praca_podglad,6427864?keywords=®ion=
      Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana/y wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym, proszę 
      o przesłanie nam swojego aktualnego CV na adres: [email protected]
      Pozdrawiam serdecznie
      Anna Stankiewicz
    • Przez inspektor
      Firma  Kaufland  zatrudni na umowę - zlecenie (na czas nieokreślony) osoby chcące dorobić sobie roznoszeniem gazet reklamowych.
      Do wyboru są tereny obejmujące fragmenty następujących wrocławskich osiedli:
      - Maślice
      - Stabłowice
      - Złotniki
      - Wojszyce
      - Ołtaszyn
      - Przedmieście Świdnickie (centrum Uczelnie we Wrocławiu)
      - Przedmieście Oławskie (centrum Uczelnie we Wrocławiu)

Szukamy wyłącznie takich osób, które spełniają przynajmniej jeden z następujących warunków:
      • mieszkają na wymienionych wyżej osiedlach, albo mają tam rodzinę czy znajomych, u których możliwe byłoby przechowywanie gazet do czasu ich rozniesienia
      i / lub
      • dysponują samochodem oraz mają wolny czas w środy.

Kolportaż gazet będzie odbywał się raz w tygodniu (w każdą środę).
      Wynagrodzenie, zależne jest od konkretnego terenu (więc szczegóły już indywidualnie) oraz od tego, jaka w danym tygodniu będzie ilość i waga materiałów reklamowych (czym więcej oddzielnych gazet składających się na komplet i czym więcej stron w poszczególnych gazetach, tym większa waga materiałów i wyższa stawka) wyniesie od 61 zł. (jest to absolutne minimum na najmniejszym terenie i przy najlżejszej i tylko jednej gazecie) do około 150 zł. (a czasem nawet więcej - przy ciężkich gazetach i większej ich ilości składającej się na komplet), za każde jedno rozniesienie gazet, tj. około 4-6 godzin pracy (w zależności od umiejętności i sprytu).
      Roznosząc (raz w tygodniu) nawet tylko jeden teren, miesięcznie można zarobić ok. 250-500 zł. brutto (czyli ok. 200-400 zł. "na rękę"), a można też roznosić więcej terenów.

Tel. 792-895-005 (proszę dzwonić w godzinach 10:00-20:00).

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Wystarczy dyplom. Co do poczucia się oszukanym to jak najbardziej masz rację. Pisze bardzo często o tym na forum. Wiele uczelni stosuje jeszcze gorsze praktyki. Wabią studentów świetnymi specjalnościami a nie piszą że to specjalność. Student dostaje dyplom europeistyki i zdziwiony co on studiował. Jeszcze inne rekrutują na pseudo obszary nauk. Takie chwyty marketingowe
    • Dziękuję za tak szybką odpowiedź! Ja oczywiście rozumiem, że może nie być utworzona specjalność lub można się nie dostać, dużo o tym czytałam. Ale jeśli uczelnia mówi, że to będzie możliwe i mam na dowód maila od nich, zapisuję się i płacę 1000zł miesięcznie żeby dowiedzieć się, że jednak nie będzie możliwe, to czuję się oszukana...Poza tym nie rozumiem idei wybierania tego przy zapisach. mam wysoką średnią, działam w uczelni i poza nią, a i tak nie mogę uczyć się czego chcę.    Czy może orientujesz się w takim razie czy przy naborze do szkół psychoterapii ważne jest jakie realizowało się przedmioty na studiach/specjalność czy wystarczy mieć dyplom? Podobno trudno się tam dostać. 
    • Jest dokładnie tak jak mówi dziekanat. Specjalność ma drugorzędne znaczenie na dyplomie. Zawsze na forum mowie. Wybierając studia wybieraj kieruj się kierunek bo na specjalność możesz się nie dostać lub może być nieutoworzna. Później są takie kwiatki. Nikt specjalności Ci nie zagwarantuje i to jest dość smutne. Próbuj i pisz do Dziekana.
    • Jestem na II roku, studiuję psychologię na prywatnej uczelni SWPS. Przy zapisach od razu wybierało się specjalność realizowaną przez 5 kolejnych lat. Pierwszy rok był wspólny dla wszystkich. Od zawsze chciałam kształcić się w kierunku psychoterapii, terapii, ogólnie psychologii klinicznej. Problem jest taki, że przy zapisach nie było już miejsc na tę specjalność, a Dziekanat poinformował mnie, że przepisanie po I rok jest możliwe. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jednak nie będzie i zapisałam się na społeczną. Ponieważ specjalizacja idzie od początku tylko I rok miałam wspólny, a teraz każdy uczy się tego co wybrał. Moja mi kompletnie nie pasuje, to nie jest to co chcę robić i w ogóle się z tym nie wiąże. Nie chcę spędzić kolejnych 3 lat nad tym, co mnie nie interesuje. Mam już prawie 30 lat i bardzo mi zależy, ale Dziekanat ma mnie gdzieś. Dziekan tak samo. Nie ma żadnego zapisu o tym w regulaminie, nie pomagają żadne podania, zaświadczenia o zainteresowaniu akurat specjalnością kliniczną, to że już pracowałam w tym kierunku, to że mam pisemną informację sprzed zapisów, że to się będzie dało zmienić, nic. Czy coś mogę w tej sprawie zrobić? Dziekanat twierdzi, że specjalność nie jest ważna, bo chodzi o zdobycie dyplomu psychologa, ale ja chciałam się uczyć, a nie tylko mieć papier :/ Nie mogę zmienić uczelni, bo tylko ta uczelnia ma zaoczną psychologię, a muszę pracować. Poza tym wszystko mi się podoba oprócz tej specjalności :/ Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?    
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.