Skocz do zawartości
forkk

Czy w wieku 30 lat mozna isc na dzienne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy jak bede mial 30 lat to jak pójde na dzienne studia to czy bedzie to w miare normalne czy rówiesnicy beda patrzyc jak na dziwaka? Wiem że troche dziwne pytanie ale pytam powaznie. Mieliscie na studiach osoby na roku ktore miały 30 lat i wiecej? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz iść. Temat był już na forum walkowany. Poczytaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czy będziesz się czuł jak dziwak, będzie zależało od ludzi na jakich trafisz. :) Ja miałem na dziennych ponad 40-letnią kobietę, która po urodzeniu dwójki dzieci i ich odchowaniu postawiła wrócić na studia. Świetna babka z mega dystansem, sama kazała na siebie mówić "matka". Może nie zawsze po zajęciach można ją było wyciągnąć na piwo, bo rodzicielskie obowiązki wzywały, ale na uczelni zbratała się i dogadywała świetnie z każdym z nas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć Jestem studentem pierwszego roku filologii polskiej na UMCS.  Studia idą mi całkiem dobrze, dlatego myślę nad podjęciem drugiego kierunku w przyszłym roku. Ma to być historia. Po pierwsze dlatego, że jest  to moja pasja, po drugie, zawsze to większe możliwości na rynku pracy ( zdobycie uprawnień pedagogicznych do nauczania historii i WOSu oraz szansa na pracę jako na przykład archiwista to chyba całkiem niezłe perspektywy ) Martwię się jednak, czy uda mi się to połączyć. Trzeba przyznać, że to dość rozległe kierunki. Jest to waszym zdaniem wykonalne? Może jest tu ktoś kto podjął się czegoś takiego i mógłby coś poradzić, w kwestii ogólnego 'ogarnięcia" takiego ruchu, by nie doznać potem studenckiego szoku Korzystając z okazji mam też drugie pytanie. Może trochę głupie, ale jednak Co należy rozumieć pod pojęciem studia równoległe? To po prostu drugi kierunek rozumiany klasycznie ( z różnicą w nazwie ), czy coś innego ( czytałem gdzieś, że podstawą przyjęcia na studia równoległe jest średnia z pierwszego kierunku i egzamin wstępny, a nie wyniki maturalne ) Jeśli jest to coś innego niż po prostu drugi kierunek, to na czym polega różnica ? Pozdrawiam
    • Skoro przeczytaleś to nie rozumiem skąd większość pytań skoro odpowiedzi są w innych wątkach.  Pytanie o to czy było komuś łatwiej to rozumiem. Odnośnie kosztów życia i porównania życia studenckiego jest bardzo dużo na forum. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. 
    • Oczywiście, że to czytałem... Lecz kieruję tutaj pytania do osób który miały takie same bądź podobne sytuacje.  Nie wyszukałem w przedstawionym przez Ciebie temacie, czy jest ktoś tam po technikum. Czy było im łatwiej?(tak wiem, pytanie retoryczne, ale z czystej ciekawości jak bardzo)  
    • Uzyłeś wyszukiwarki? Od czego ona jest? tematów pełno, dla przykładu: https://taxi2140150.ru/topic/68-zaoczne-czy-dzienne/?tab=comments#comment-324   Wszystko omówione. Temat do zamknięcia.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.