Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie jestem studentem I roku na Uniwersytecie Opolskim na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne (stacjonarne). Czy jest tu ktoś kto również studiował ten sam kierunek na tej uczelni i opowie mi jak wyglądają tutaj studia? Czy jest dużo nauki, czy jest ciężko? Sesje są trudne? Bo mam w planach przenieść się na zaoczne, dlatego chcę wiedzieć jak wyglądają dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej. A czym kierowalas się wybierając te studia? Studia mają wynikać z Twoich zainteresowań. Moim zdaniem na tym etapie już bym tak szybko nie rzucał studiów. Zawsze po tym 1 stopniu możesz rozpocząć coś innego. Te studia dają Ci też dobre podstawy naukowe. Zawsze możesz po nich się przebranzowic na studiach podyplomowych.
    • Najlepiej to znaleźć nauczyciela a Ci się ogłaszają głównie na korepetycje.net.  Dobre korki niestety sporo kosztują. 
    • Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder. Chciałem polecić fajny program do nauki dowolnych języków Speaking Teacher Znajduje się w nim dużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach. By w pełni korzystać z programu potrzebne są zainstalowane głosy SAPI5, na mojej stronie znajdują się linki do pobrania darmowych lub testowych głosów w różnych językach.   Programu może również funkcjonować w specjalnym w trybie dla niewidomych wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne. Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie (system Windows): https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html   a tu bezpośredni link do pobrania: https://www.sudermariusz.com.pl/download/instaler_st_ab3.exe  
    • Witam. Czy warto korzystać z korepetycji matematyki podczas studiów i gdzie znaleźć dobrego korepetytora?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.