Skocz do zawartości
paula2817

Co z akademikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy ktoś z was orientuje się co mogę zrobić w sytuacji kiedy nie jestem na danych studiach, ale czekam na decyzję o przeniesieniy i chciałabym zamieszkać w akademiku?? Termin z akademikami jest do 15 sierpnia. Dzwoniłam do dziekanatu i Pani kazała mi czekać na decyzję. Boję się jednak, że w przypadku zakwalifikowania nie będę miała gdzie mieszkać. Co zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym w tym wypadku czekał na decyzję. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Siemka! W obecnym roku zdaję maturę. Szukając kierunku, który najbardziej według opisów na różnych stronach, zacząłem myśleć poważnie o logistyce / transporcie (jednak bardziej o logistyce). Jako uczelnie do tych planów wybrałem Politechnikę Poznańską. W związku z tym, chciałbym zadać najczęściej powiadające się pytanie na forum "Czy trudno jest się dostać? Jakie progi itd.". Zauważyłem, że mocno punktowana jest fizyka, którą niestety muszę się uczyć od nowa - stąd m.in. moje zmartwienie. Już nie pytam teraz jak wygląda samo kształcenie, albo jak dokładnie wyglądały wasze wyniki maturalne. (Chociaż nie ukrywam, że jeśli ktoś ma wolną chwilkę, bardzo byłbym wdzięczny za opisanie czy trudno jest się dostać i jak wygląda już cała ta otoczka związana ze studiowaniem logistyki).   Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam cieplutko!  
    • Od pomocy jest dział rekrutacji. Spokojnie możesz z tym zaczekać jeszcze kilka miesięcy. Zresztą pewnie uruchamiają system w kwietniu. Rejestrujesz się na kierunek ale jesteś brany pod uwagę po opłaceniu. 
    • Kiedy najlepiej zalogować się na system IRK? Jak się wybiera kierunki, to wtedy wpłaca się pieniądze? Jak to wszystko wygląda i czy może mi ktoś z tym pomóc w późniejszym czasie? 
    • Też mi się wydaje, że licencjat jest bardziej przydatny. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.