Skocz do zawartości
nataliapolska64

Doktryny w latach 1990-2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Muszę w jak najszybszym czasie przygotować prezentację na temat Doktryny w latach 1990-2015 i kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić tym bardziej ze na czytanie literatury jest już za późno a w internecie nie mogę nic znaleźć. Pomożecie? :) Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam korepetycje.net

i książkę historia doktryn politycznych XX wieku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałem zapytać o kierunki na Prz mianowicie Logistykę i Transport głownie chodzi mi tu o próg punktowy na te dwa kierunki. W tym roku po maturze ostatecznie zdecydowałem że chciałbym podjąć studia na którymś z tych kierunków. Interesuje mnie który z nich jest łatwiejszy pod względem matmy i fizyki oraz na który łatwiej się dostać i na jakim poziomie trzeba zdać matematykę aby mieć jakiekolwiek szanse na przyjęcie. Na stronie prz znalazłem tylko że na logistykę w 2017 było aż 8 osób na miejsce lecz chciałbym wiedzieć jaki był próg punktowy.   Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi. 
    • Może najpierw sprecyzuj, cobyś chciał w tych finansach robić. Bo do jednego matematyka przyda się bardziej, do innego mniej. 
    • Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś na tyle dobry z matematyki, by ją studiować Sam ten przedmiot jest na pozostałych kierunkach w nieporównywalnie mniejszym wymiarze (wręcz szczątkowym porównując do kierunku matematyka), a wydział ZiE PG ma obiegową opinię "wydziału gier i zabaw", więc Twoje plany awaryjne to jednak zupełnie inny kaliber.
    • To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. [email protected] bądź pod telefonem 509 215 901
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.