Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na ostatnim roku liceum i zaczynam rozglądać się powoli za studiami :)

Ostatnio usłyszałem o bardzo ciekawym kierunku, mianowicie - studia wokalistyczne. Wcześniej nawet nie wiedziałem o ich istnieniu. Trochę już o nich czytałem, o rekrutacji na niektóre uczelnie również i mam obawy, stąd ten temat. Pytanie, które mnie nurtuje to umiejętność gry na jakimś instrumencie - wymagana na takich studiach, czy nie? Wiem, że na edukacji muzycznej czy instrumentalistyce jak najbardziej, ale nie mam pojęcia, czy na wokalu też, a moim problemem jest to, że nie potrafię grać na żadnym, za to Bozia obdarzyła mnie (ponoć) dobrym głosem.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uczelnie muzyczne są bardzo mocno nakierowane na absolwentów szkół muzycznych. Sam głos to trochę mało bo wymagają wiedzy. Wybierz uczelnie i napisz do działu rekrutacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak.. wszystko, nacechowane muzycznie mnie w tej chwili interesuje i nie jest mnie trudno zainteresować czymkolwiek z tej tematyki. Problemem jest brak umiejętności gry na instrumencie. Problemem albo i nie. Po prostu nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Uwielbiam słuchać, owszem, ale osobiście mnie nie ciągnie. Uwielbiam śpiewać. Ta przesympatyczna Pani opowiada w sumie o wymaganiach kandydata wyłącznie edukacji muzycznej. Nadal nie wiem, jak jest z wokalem - czy trzeba posiadać umiejętności instrumentalne, czy też nie. A może w zakres edukacji muzycznej wchodzi też wokal? Jak tak to koniec świata, nie widzę siebie z żadnym instrumentem i raczej wybiorę coaching lub prawo, a zespół muzyczny założę sam, w niedalekiej przyszłości. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A napisałeś do działu rekrutacji? który by CI szybko i łatwo odpowiedział?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Akademia Artystyczna
      Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Casting do Musicalu Akademii Artystycznej!
      Casting będzie odbywał się równolegle dla różnych grup wiekowych.
      Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.
      Podczas castingu zostaną wyodrębnione odpowiednie grupy z uwzględnieniem wieku oraz stopnia zaawansowania.
      Prosimy jedynie o zabranie obuwia na zmianę.
      Rejestracja odbywać się będzie w dniu castingu.
      Data: 22.11.2014 Sobota
      Godzina: 12.00
      Miejsce: Akademia Artystyczna
      Al. Grunwaldzka 339,
      80-309 Gdańsk
      Więcej info: mail: [email protected]
      tel.: 506 382 816
      tel.: 605 222 445

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @NIewiadoma, nawet gdybyś nosiła okulary ze szkłami grubości denka od musztardy, miała cukrzycę i nadciśnienie, to i tak byś to przeszła. Takie "badania" to po prostu legalne wyłudzanie pieniędzy przez zbędnych w praktyce lekarzy i nic poza tym. Jako osoba po LO być może doświadczyłaś już czegoś podobnego  np. przed kursem na prawo jazdy. Nie idziesz na pilota, marynarza ani sportowca, by musieć wykazać się doskonałym zdrowiem. 
    • Nie jest potrzebna. Na fizjo nie ma żadnych wielkich wymagan
    • OMG Aż się boję  A wzrok jest badany? Chyba nie trzeba mieć orlego wzroku, nie? W końcu to tylko siła się liczy... Nienawidzę badania wzroku.    A książeczka sanepidowska jest potrzebna?
    • Jeżeli chcecie dorobić pracując przez internet w branży finansowej proszę o kontakt, a przedstawię warunki współpracy Praca dodatkowa całkowicie legalna i niewymagająca inwestycji.   [email protected]   https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=337961   https://www.youtube.com/watch?v=8-g_hbH3SlE
  • Najpopularniejsze tematy na forum

• Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.