Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem studentką studia z zarządzania i przeprowadzam ankietę na temat rekrutacji pracowników, jeśli chociaz raz byliście poddani procesowi rekrutacji to bardzo proszę Was o pomoc w zebraniu danych i wypełnienie krótkiej ankiety:)
Link: 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobione! :) 

Proszę również o wypełnienie mojej ankiety dotyczącej motywacji do pracy. Składa się ona z 19 pytań, a zajmuje poniżej 10 minut. 

Z góry pięknie dziękuję! ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka! :) 

Każda z powyższych ankiet jest zrobiona! Proszę również o wypełnienie mojej ankiety! z góry bardzo Wam dziękuje~! :)

Liczę na Was! :)

Pozdrawiam!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie ankiety zostały wypełnione. Proszę o poświęcenie dosłownie kilku minut na wypełnienie mojej ankiety :)

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)

Zapraszam do wypełnienia ankietki ;) z góry bardzo dziękuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! :D ankiety wypełnione :D Teraz bardzo liczę na waszą pomoc. Ankieta ma na celu identyfikację elementów atmosfery (muzyka, oświetlenie, kolorystyka, zapach itd.) w sklepach odzieżowych na zachowanie konsumentów. Wypełnienie zajmuje parę minutek, wszystkie pytania zamknięte :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :) 

Jeżeli ktoś może poświęcić kilka minut na moja ankietę do pracy mgr będę mega wdzięczna :)

Link do ankiety:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :)

Chciałabym Was prosić o wypełnienie jednej ankiety, ponieważ jest mi to bardzo potrzebne do pracy dyplomowej. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Link do ankiety:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Jestem Studentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej muzyki. 

Link do ankiety -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Bardzo proszę o pomoc przy wypełnieniu ankiety na temat alergii pokarmowej potrzebnej do przygotowania prezentacji o tematyce zdrowotnej w ramach zajęć.  Ankieta jest anonimowa i bardzo krótka. Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wypełnione :) 

Zachęcam do wypełnienia mojej ankiety, na temat kierownictwa w organizacjach. Skierowana jest do osób pracujących bądź osób posiadających doświadczenie zawodowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta o galeriach wypełniona, akurat mieszkam w poznan.taxi2140150.ru :D Bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety, dotyczy preferowanych silników w samochodach osobowych, jest łatwa i każdy ją zrozumie, 20 pytań, około 8 minut. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez arlx322
      Witam, potrzebuję pomocy przy pracy licencjackiej. Piszę ją na temat wynagrodzeń. W ostatnim rozdziale muszę napisać o rodzaju rozrachunków firmy związanymi z wynagrodzeniami oraz o rozrachunkach z pracownikami w księgach rachunkowych firmy. Czy ktoś ma jakiś pomysł o czym mam tam napisać i jakie dane z firmy musiałabym wyciągnąć?
    • Przez Valentine
      Mam na imię Valentyn, 18 łat. 
      Jestem zainteresowany w kierunku Grafika w Polsce (nestacjonarne studiowanie) i pracą\stażem w tym samym kierunku. 
      Może to być studiowanie online w języku angielskim albo coś podobne... 
      Priorytetem są duże miasta, przede wszystkim Warszawa. 
      Jeśli masz opcje w innych krajach, proszę je również zaoferować, tylko konkretnie.
      Dzięki za radę. 
    • Przez kamil.work20
      Dzień dobry wszystkim, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety - jest potrzebna do napisania pracy licencjackiej. Ankieta dotyczy systemów informatycznych, z których korzystamy w przedsiębiorstwach. Za poświęcony czas z góry dziękuję!

Link do ankiety: https://forms.gle/GvLoUP55ETsAvYrp7?fbclid=IwAR2cdJ3jXqqLl4l6dthBpdHp8A9fnGyFlvqZjDlpt4RNyBzX1zcB1tADglA
    • Przez Magda225
      Hej, 
      Mam w planach wybrać się na inżynierię materiałów lub technologie chemiczna. Nie miałam rozszerzonej matmy, ale podstawa nigdy nie sprawiała mi problemu, a rozszerzenie zaczęłam robić na własna rękę od ok marca, jestem w trakcie i póki co wydaje mi się, że wszystko to kwestia poświęconego czasu i ilości rozwiązanych zadań, ale absolutnie nie twierdze, że studiuj matmę jest łatwa Na maturze zdawałam rozszerzona chemię. Mogę określić, że jestem z niej po prostu dobra. Ani wybitna, ani przeciętna.
      Moje pytanie brzmi czy studiowanie na wymienionych przeze mnie kierunkach jest tak trudne jak plotka głosi?  
      Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że „trudność” to wrażenie bardzo subiektywne. Ale musicie mnie zrozumieć dlaczego zadaje te pytanie. Nigdy nie miałam większego kontaktu z fizyką, matury z matmy rozszerzonej nie pisałam, jestem w połowie materiału. Po prostu się boje, że po pierwszych dwóch miesiącach okaże się że baaaardzo się przeliczyłam.
      Czy na tych studiach ma znaczenie systematyczna praca i szczere chęci, czy też wybitnie ścisły umysł?
      Wiem, ze dla większości z was pytanie to będzie niemalże śmieszne, ale naprawdę potrzebuje opinii  
      Z góry dziękuje
    • Przez A98
      Cześć!
      Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety na temat wprowadzenia na rynek nowego produktu.
      https://forms.gle/QgEPLA1QD5fC8qBL7
      Z góry dziękuję!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.