Skocz do zawartości
k0ciasty

Fajna knajpka w pobliżu jańskiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można zjeść dobrze i tanio w pobliżu uczelni Jańskiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam knajpkę z kurczakami w pobliżu pomnika oolskiej Nike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie jest uczelnia Jańskiego alle polecam jedzenie z małej budki na Chabrach. Zjesz tam raz a nie pójdziesz nigdzie indziej. Sam sprawdzałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze byłem z kumplem na tortilli w takiej malej budce w opolu. Niewiem czy to była ta o której pisze edukacyjny ale jedzenie było naprawdę super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Justaa44
      Witam. Czy są tu osoby uczące sie w Teb Edukacji? jakie opinie, wrażenia? Głównie chodzi mi o kierunek charakteryzacja, ale z innych kierunków ogólnie o szkole też posłucham.
    • Przez Capgemini Polska
      Asystent ds. Wsparcia Technicznego Klienta Niemieckojęzycznego
      Miejsce pracy: Katowice lub Opole
      O firmie:
      Capgemini to jedna z największych firm konsultingowych na świecie, lider w świadczeniu zintegrowanych usług doradczych, informatycznych i outsourcingowych. W Polsce w naszych biurach w Krakowie, Katowicach, Opolu, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie zatrudniamy ponad 6 tys osób. Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo na naszej stronie www.pl.capgemini.com

Opis stanowiska:
      Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów zagranicznych, dotyczących problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz siecią Zapewnienie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla klientów Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera, zgodnie z dostarczonymi procedurami i wypracowanymi rozwiązaniami Przekazywanie bardziej złożonych zapytań do odpowiednich zespołów wsparcia IT  
      Wymagania:
      Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego Umiejętność pracy w grupie Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta  
      Co oferujemy:
      Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000profesjonalistów w 30 językach Jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń onlineoraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych. Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanych ekspertów z zakresu m.in. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Razem pracujemy i razem świętujemy – Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie! Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych wProgramie Referencyjnym i zgarniać nagrody! Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!  
      Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV na adres [email protected]
      w tytule wiadomości wpisując CSA/GER/IS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”
    • Przez Marika K.
      Czy ktoś zna tani i dobry serwis laptopów w Opolu? Zespsuł mi się lapek i nie bardzo wiem, gdzie z tym iść. Sama niezbyt znam się na komputerach. Nie chce dawać go do naprawy jakiejś osoby z przypadku. Lapop nie włącza się, a tak są ważne dla mnie dane...
    • Przez Sebastian
      Radio Opole zrobiło reportaż, że uczniowie kończący licea i technika w Kluczborku nie wiążą swojej przyszłości z województwem opolskim. Na miejsce studiów i przyszłej kariery zawodowej wybierają najczęściej Wrocław, a tylko niewielu chce studiować w Opolu. Twierdzą, że tam są fajniejsze studia i możliwości pracy. Wy też tak myślicie? A może to tylko taki chwytliwy temat, a nie zjawisko? Moim zdaniem np. Politechnika Opolska ma całkiem fajne programy studiów i praktyk zawodowych.
    • Przez k0ciasty
      Robię licencjackie z gospodarki przestrzennej w niepublicznej szkole w Opolu. Myślę o drugim stopniu zaocznie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Jakie magisterskie polecacie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.