Skocz do zawartości
Kate

BADANIA NA TEMAT SPORTU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem studentką psychologii i robię badania na temat osób uprawiających sporty ekstremalne. 

Potrzebuję utworzyć grupę kontrolną składającą się z osób nie uprawiających sportu ekstremalnego.

Prosiłabym o pomoc i w wolnej chwili o wypełnienie formularza:

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, ciekawe aż tyle cech mnie charakteryzuje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co poszukaj na  

Bo na takim forum może Ci być ciężko poszukać osób co uprawiają takie sporty :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już wypełniam i podeślę dalej, bo wydaje mi się to bardzo ciekawa informacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sandraw
      Witam,
      zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, której potrzebuję do napisania pracy licencjackiej na temat różnic w akceptowaniu zachowań przez kobiety i mężczyzn. Jest ona całkowicie anonimowa, a wypełnienie jej zajmie nie dłużej niż 5 minut.
      Z góry dziękuję za pomoc.

https://goo.gl/forms/GSbTmbTfjrseP8E03
    • Przez Tatiana Khamova
      Cześć) Jestem studentką 6go roku polonistyki we Lwowie. Bardzo proszę was o wypełnienie niewielkiej ankietki na temat funkcjowania znaczeń wyrazów „NARÓD”, „NACJA". Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie 3-5 minut, a zebrane informacje bardzo mi pomogą w napisaniu pracy magisterskiej. 

Z góry dziękuję za poświęcony czas) 
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedGEbGtEpGQAyAEtCfrx4uY6hT0W9aRIRSzgLUBKkGGzKuhw/viewform?usp=sf_link
    • Przez jaanu93
      Witam

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat Dzieciecego Centrum Aktywności i Rozwoju. Nawet jaśli nie jesteście rodzicami, to chciałabym poznac Wasze spostrzeżenia na temat takich budynków  

Z góry dziękuję za jej wypełnienie

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1WhKY5ubcGMOQqLTuGTSdDG3EbRbMe9MfM8E4c8ok6u8/edit
    • Przez natalia.a
      Pomóżcie mi proszę w wymyśleniu pytań szczegółowych do tematu : sposoby pracy nauczyciela z uczniami klasy 3 szkoły podstawowej. 
      Pytanie główne : Jakie sposoby pracy z uczniami klasy 3 są stosowane przez nauczyciela? 
      Pytania szczegółowe : ???
    • Przez Tosiaczkova
      Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Piszę pracę nt. stylów wychowania dzieci i muszę zrobić zmienne zależne i niezależne i tutaj pojawia się problem, bo nie wiem jak się za to zabrać. Ustaliłam dwie zmienne zależne, ale to za mało...
      Zmienna zależna: Style wychowania -> Zmienna niezależna: płeć rodziców
      Zmienna zależna: Postawy wychowawcze przyjmowane przez rodziców -> zmienna niezależna: Wiek rodziców

Błagam pomóżcie mi, bo gubię się w tym i nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać i czy to w ogóle jest dobrze?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• 1. Nie ma znaczenia. Dobrze jeśli profil matematyczny 2. Tak. Można.  3. Publiczne są opłacane z podatków a prywatne z własnej kieszeni. Prywatne kosztują około 3000 za semestr czyli 6000 za rok 4. Wystarczy 3 lata.
    • Witam, nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale mam parę pytań... Mam nadzieję że odpowiesz. W tym roku kończę gimnazjum i trzymam się tego że chcę pracować w banku, w związku z tym mam parę pytań: 1)jakie liceum/technikum wybrać? Na jakie przedmioty zwrócić uwagę?  2)czy podczas studiowania można pracować już w zawodzie(i czy jest to prawdopodobne)  3) czy tak na ogół studia są drogie?  4)ile lat się studiuje?  Z góry dziękuję!!!   
    • Może jeszcze warto zmienić deklarację (za "moich czasów" była taka możliwość do początków lutego, nie wiem, jak jest teraz). Rozszerzony polski to naprawdę łatwa matura, nie przygotowywałam się do niej tak naprawdę (podobnie jak większość znanych mi osób), a wpadło mi 78 %  Poważniejszych przygotowań potrzebują tak naprawdę tylko osoby, które muszą mieć 90%+, bo idą na sinologię czy skandynawistykę. Żeby nie było- uważam, że warto mieć ogólną wiedzę także z zakresu ojczystego języka, bo przydaje się to potem na studiach  
    • Tutaj masz wszystkie uczelnie prowadzące filologię angielską w Warszawie i okolicach https://warszawa.taxi2140150.ru/anglistyka Na pewno na każdej prywatnej uczelni rekrutacją nie będzie tak restrykcyjne.  Pojedź jeszcze na targi edukacyjne i popytaj. Przejrzyj strony rekrutacyjne  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.