Skocz do zawartości
Kate

BADANIA NA TEMAT SPORTU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem studentką psychologii i robię badania na temat osób uprawiających sporty ekstremalne. 

Potrzebuję utworzyć grupę kontrolną składającą się z osób nie uprawiających sportu ekstremalnego.

Prosiłabym o pomoc i w wolnej chwili o wypełnienie formularza:

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, ciekawe aż tyle cech mnie charakteryzuje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co poszukaj na  

Bo na takim forum może Ci być ciężko poszukać osób co uprawiają takie sporty :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już wypełniam i podeślę dalej, bo wydaje mi się to bardzo ciekawa informacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Przez sandraw
      Witam,
      zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, której potrzebuję do napisania pracy licencjackiej na temat różnic w akceptowaniu zachowań przez kobiety i mężczyzn. Jest ona całkowicie anonimowa, a wypełnienie jej zajmie nie dłużej niż 5 minut.
      Z góry dziękuję za pomoc.

https://goo.gl/forms/GSbTmbTfjrseP8E03
    • Przez Tatiana Khamova
      Cześć) Jestem studentką 6go roku polonistyki we Lwowie. Bardzo proszę was o wypełnienie niewielkiej ankietki na temat funkcjowania znaczeń wyrazów „NARÓD”, „NACJA". Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie 3-5 minut, a zebrane informacje bardzo mi pomogą w napisaniu pracy magisterskiej. 

Z góry dziękuję za poświęcony czas) 
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedGEbGtEpGQAyAEtCfrx4uY6hT0W9aRIRSzgLUBKkGGzKuhw/viewform?usp=sf_link
    • Przez jaanu93
      Witam

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat Dzieciecego Centrum Aktywności i Rozwoju. Nawet jaśli nie jesteście rodzicami, to chciałabym poznac Wasze spostrzeżenia na temat takich budynków  

Z góry dziękuję za jej wypełnienie

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1WhKY5ubcGMOQqLTuGTSdDG3EbRbMe9MfM8E4c8ok6u8/edit

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• PS Na innych forach w necie jest mnóstwo wątków o dziennikarstwie (także tym na UW) z równie "pozytywnymi" opiniami co moja. Linków Ci nie wkleję, bo mi admin wyrzuci jako konkurencję. Tak na poczekaniu przykładowe wypowiedzi:   (To tylko z jednego wątku :p)
    • Dlatego wielu decyduje się na zarabianie zagranicznych pensji w zagranicznych firmach, ale wydawanie ich w Polsce.  Wtedy rzeczywiście ta różnica zarobków jest na tyle duża, że można poczuć awans społeczny, ale z drugiej strony jest się wiecznie w rozjazdach i nie ma się życia, więc co kto lubi. 
    • Właśnie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, dlaczego Ci w życiu nie idzie. Bo myślisz o edukacji jak o papierku, a to pieniądze wyrzucone w błoto. Nikt Cię nie zatrudni bez umiejętności. O wiele lepiej wychodzą Ci, którzy niczego nie studiowali, a na przykład nauczyli się programować w domowym zaciszu. Zwłaszcza w IT potrzebni są skuteczni ludzie, którzy wykonają zadanie. Nikt nie pytam, czy zdobyli swoje umiejętności na uczelni czy na YouTube. 
    • Omijaj Wydział Dziennikarstwa na UW tak szerokim łukiem, jak tylko możesz. Niczego się na tych studiach nie nauczysz, a one same już od wielu lat są tematem żartów w środowisku dziennikarskim. (Słowem, są traktowane jak siara). A logistyka mediów to tylko ten sam produkt studiopodobny podany w innym papierku. Dobrymi studiami dla przyszłego dziennikarza jest filologia polska, bo dobrze rozwija kompetencje językowe, a poprawne i składne pisanie to dla dziennikarza podstawa. Jeśli chcesz się w czymś specjalizować, to wybierz kierunek zgodny z tą specjalizacją. Na przykład jeśli chcesz być dziennikarzem ekonomicznym, wybierz tę ekonomię. Co zaś się tyczy filologii obcych, to jeśli zdasz egzamin językowy, to na większości uczelni przyjmą Cię na magisterkę i po innym kierunku. Problem polega tylko na tym, że to nie ma sensu. Wszystkich podstawowych rzeczy na filologii, które się potem w życiu przydają, łącznie z praktyczną nauką języka, uczysz się na licencjacie. Na magisterce tylko pogłębia się wiedzę w określonym kierunku zgodnym ze specjalizacją. Ty nie będziesz miał co pogłębiać i niewiele z tego wyniesiesz. Poza tym jeśli poważnie myślisz o pracy dziennikarskiej, to daruj sobie ten Rzeszów i wbijaj od razu do Warszawy. To tu jest większość redakcji w tym kraju. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.