Skocz do zawartości
MlodyKurczak

Ulga studencka bez legitymacji

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Sytuacja wygląda nastepujaco: zmienilem kierunek i musialem oddac legitymację. I mam pytanie: czy jesli mam decyzję o przyjeciu na studia to czy mam prawo korzystać z ulgi czy dopiero po 1 października jak już zostane oficjalnie studentem i otrzymam legitymacje?

Nie chce placic pozniej mandatu gdyby sie okazalo ze nie moge korzystac ze znizki, dlatego wolę sie upewnic, aby potem nie miec problemów. Pozdr :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh, szkoda. W tamtym roku pamietam, ze kupowalem miesieczny to wolaly ode mnie decyzje, ale moze to inna sytuacja. No nic, dzieki za odp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy, na co miałaby być ta zniżka. Ja jeżdżę np. Kolejami Mazowieckimi i tam osoby niestudiujące, ale mające mniej niż 26 lat, mogą korzystać z ulgi 35 %. Trzeba wszystko sprawdzać w regulaminie przewoźnika :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Czy wie ktoś jaki był próg punktowy na prawo na UŚ w 2018 roku(dzienne) i ile wypadałoby mieć punktów w tym roku, żeby się dostać? Bo powiem szczerze, te studia są moim marzeniem, a z tego co widzę, bardzo ciężko się na nie dostać. Zdaję rozszerzenia z 3 przedmiotów, z czego 1 wiem, że mi podejdzie, więc liczę na około 150 punktów(przy dobrych wiatrach).
    • Rozszerzenie x 0,25 podstawa x 0,125
    • Cześć, mam na imię Ania! Studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim i właśnie przygotowuję swoją pracę magisterską dot. oceny wiedzy studentów na temat zdrowia reprodukcyjnego - jeśli również studiujesz na jednej z krakowskich uczelni, będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie tej krótkiej (4 min) ankiety.  Liczę na Twoją pomoc i serdecznie zachęcam do dzielenia się linkiem  Niech będzie nas jak najwięcej!    Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAWShf_C3zzBWSbNYcCqk0LAG6we0j80tC7GhqQ8xZ79vVZw/viewform   
    • Cześć, jestem studentką V roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, dotyczącej kreatywnej rachunkowości i oszustw księgowych, która skierowana jest do osób zajmujących się zawodowo księgowością. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy, a jego wyniki zaprezentuję w pracy magisterskiej.   Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.   Link do kwestionariusza: https://forms.gle/BNGTeVzGPGg5TBj39   Pozdrawiam, Kamila
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.