Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla nieszczęśników, którzy nie dostali się na ASP. Polecam Wydział Sztuki w Radomiu. Kierunki: Architektura Wnętrz, Grafika, Malarstwo, Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna. Sama tam studiuję Grafikę. Kameralna atmosfera, fajni profesorowie, mnóstwo specjalizacji, Nawet takie specjalizacje na czasie, jak projektowanie gier edukacyjnych, intermedia, multimedia... Rekrutacja do 7.07! 8.07 - rozmowa z pokazaniem teczki prac. Polecam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez N3r08900
      Witam, wyniki z matury już odebrane teraz pora iść gdzieś na studia ... no właśnie nie wiem gdzie i jaką uczelnię wybrać oraz czy mam szanse się dostać.Najlepiej by było gdzieś na śląsku/ małopolska ew. w Łodzi.
      Myślałem o informatyce na politechnice śląskiej wydział ms, lecz nie wiem jeszcze gdzie mogę złożyć podanie.
      Jedynie interesują mnie studia informatyczne nie umiem jeszcze programować ale wszystko przede mną ,lecz bardziej ciągnie mnie do grafiki komputerowej(bardziej z pasji).

moje wyniki : matma podst. 86% , rozsz 28%; angielski podst 88% rozsz. 40%
    • Przez oliwia0909
      Cześć, z góry przepraszam jeśli nie odpowiednio dobrałam kategorie itp. 
      Za rok zdaje maturę, jestem na profilu mat-inf-ang i już od dawna mniej więcej wiem co bym chciała robić i gdzie iść na studia jednak napotkałam jeden problem. Otóż chciałabym zostać ilustratorem okładek, plakatów itp.(wiem, że może się jeszcze dużo zmienić więc nie ograniczam się tylko do ilustratora)  Interesują mnie również animacje i ogólnie rzecz biorąc grafika komputerowa. Dużo czytałam o studiach i przeglądam kierunki na uczelniach. I z tego co widzę albo wybieram stronę artystyczna alba informatykę. W tym problem, że nie chce iść na informatykę bo zwyczajnie jej nie rozumiem i z matematyka też sobie nie radzę(wiem profil mat inf może wydawać się głupi w tym przypadku ale tylko tu był przedmiot grafika komputerowa)  A wszystkie ASP i podobne szkole wymagają teczki prac a o sobie nie mogę powiedzieć, że jestem jakoś szczególnie uzdolniona. Na pewno prędzej zabrałabym się za rysunek niż informatykę. Mimo wszystko uważam, że nie dam rady stworzyć tych pięknych prac, które widzę w przykładowych teczkach. I tu moje pytanie czy ktoś miał podobna sytuację? Jakie studia mam wybrać? czy dam radę popracować nad rysunkiem i dostać się na jakieś artystyczne studia? Czy uda mi się zostać grafikiem? 
    • Przez Piotr 337
      Witam , jestem uczniem pierwszej klasy liceum na kierunku mat fiz inf . Mam problem z znalezieniem dobrych studiów . W przyszłości chciałbym być grafikiem komputerowym , osobą tworząca gry i ich modele , jestem też zainteresowany animacją . Chciałbym przynajmniej wiedzieć jakie studia mogą mnie przygotować do mojej wymarzonej pracy  i ile procent muszę mieć z matury aby sie na nie dostać. Nie chce odstawać od reszty na studiach i chciałbym mieć wiedzę na ten temat.
    • Przez evika70
      Witam, 
      Ukończyłam technikum poligraficzne w Łodzi na profilu technik cyfrowych procesów graficznych, obecnie kończę studia licencjackie w Wyższej szkole informatyki i umiejętności na kierunku artystyczna grafika komputerowa. Po ich ukończeniu chcę przeprowadzić się do Krakowa i kontynuować tam naukę na magisterce. I tu się rodzi moje pytanie, czy w Krakowie są jakieś dobre studia magisterskie, koniecznie niestacjonarne i najlepiej nie zawierające w swoim programie przedmiotów ścisłych (matematyka)? 
      Najbardziej odpowiadały mi studia na kierunku Art&Design na UP jednak nie mają one trybu niestacjonarnego. Czy ktoś z Was zna jakieś uczelnie posiadające podobne  kierunki w Krakowie lub w jego pobliżu? 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez OneLeaf
      Dobry wieczór,
      Problem jest dość dziwny albo to ja jestem strasznie dziwny. Możliwe, że potrzebuje tej rozmowy, czy rady, która pomogłaby mi bardziej zdecydować jaki kierunek byłby dla mnie odpowiedni.
      Moja sytuacja wygląda tak, iż byłem już studentem Informatyki na Uniwersytecie Śląskim, ale nie spodobała mi się forma zajęć albo bardziej kadra nauczycielska prowadząca zajęcia. Przeniosłem się na WSB na bezpieczeństwo narodowe, myślałem również o grafice komputerowej, ale ze względu na słabą wiedzę o grafice postanowiłem iść na razie na inne studia żeby nie marnować czasu i zrobić jakiś kierunek póki nie zdobędę potrzebnej wiedzy do podjęcia studiów na kierunku grafika komputerowa. Moje zainteresowanie się BN jest spowodowane tym, że jestem fanem CSI: Kryminalnych zagadek Miami, Agnetów NCIS, czy ogólnie seriali związanych z kryminalistyką, policją, FBI, CBA itp.
      Nie ukrywam, po pewnym czasie stwierdziłem, że BN nie jest chyba dla mnie. Wynika to z tego, iż dużo czytałem na temat BN. Od czytania różnych artykułów, czy opini niektórych użytkowników się pogubiłem. Chciałbym pracować lub wykonywać taki rodzaj pracy jak w ww. serialach, ale może to chwilowe zauroczenie. W serialach, czy filmach pewnie wszsytko jest bardzo kolorowo i fajnie przedstawione, a rzeczywistość może być inna. Zapewne też trzeba cieżko zapracować na to. Dlatego postanowiłem wrócić na UŚ na Informatykę, spróbować jeszcze raz. Teraz kiedy zrezygnowałem z tego kierunku mam przeczucie, że powinienem był tam zostać. Możliwe, iż dopiero teraz zauważyłem, że źle postąpiłem i nie powinienem rezygnować z kierunku. Przypomnę, że tak naprawdę interesuje mnie grafika komputerowa/rysowanie, tylko jak na razie umiejętności kuleją , ale pracuje nad tym. Chcę znaleźć coś alternatywnego w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak .
      Myślałem również nad filologią angielską z tłumaczeniem japońskim na UŚ. Głownie to mnie interesuje japonistyka. Rozmawiałem na ten temat z kolegą i powiedział, że wymieniona filologia na (tutaj nie jestem pewny, czy chodziło mu o UJ(Uniwersytet Jagieloński), czy UŚ(Uniwersytet Śląski) po części jest przyjemna, ale jednak nie do końca. Według niego spoko jest się uczyć japońskiego na własną rękę, niż uczyć się tego na studiach. Trochę mnie to zniechęciło.
      Mam dziwne uczucie odnośnie studiów dziennych i zaocznych. Odnoszę wrażenie, że studia dzienne są lżejsze i więcej się można nauczyć (również nauka we własnym zakresie) lub są bardziej praktyczne, a zaoczne są czasochłonne i pozbawione sensu. 
      Proszę o pomoc, czy ewentualną rozmowę na ten temat. Szukałem trochę na forum, ale wciąż nie jestem zaspokojony . 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Było wiele razy na forum. Przeczytaj regulamin studiów i umowę która masz z uczelnia. Na uczelniach publicznych się nie zwraca. 
    • Witam
      Studiuje zaocznie na prywatnej uczelni. W tym roku przyznano mi stypendium socjalne ja natomiast musze zrezygnować z tych studiów i w związku z tym zastanawiam się czy uczelnia będzie żądała ode mnie zwrotu pełnych sum? Dodam, że regularnie opłacam czesne.
    • Co do 1 części. To to, jaki kierunek wybierzesz zależy od Twoich Zainteresowań.  Nie ma lepszych czy gorszych. Każdy ma inne zainteresowania. Nie ma czegoś takiego jak proszę podać inne równie ciekaw. Ciekawe dla kogo?  Co do 2 części. To nie tak z tym inżynierem. Inżynier oznacza że ukończyłeś kierunek techniczny. Inżyniera możesz zrobić również na uniwersytecie. Inżynier i licencjat to ten sam poziom.   
    • Cześć . Mam dylemat jaki kierunek studiów wybrać . Zastanawiałem się nad logistyką oraz finansami i rachunkowością . Uczelnie o których myślałem to Uniwersytet Warszawski , Politechnika Warszawska i WAT . Chciałbym zdawać na maturze rozszerzoną geografię i matematykę . Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kierunkach albo dać pomysł na inne, równie ciekawe . Słyszałem , że lepiej iść na Politechnikę , gdyż jest to uczelnia techniczna i można uzyskać tam tytuł bodajże magister inżynier i to jest bardziej potrzebne dla naszych pracodawców niż jak magister po Uniwersytecie .
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.adulttorrent.org/details/melly_2_futanari_dreamland

У нашей организации популярный веб портал , он рассказывает про shtory.ua.
www.top-obzor.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.