Skocz do zawartości
gumisiovy

AWF Wrocław fizjoterapia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktos orientuje sie jakie były progi punktowe na AWF Wrocław kierunek fizjoterapia przy rekrutacji 2017/18? Nie mogę kompletnie znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dział rekrutacji lub dziekanat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Pomoc statystyczna i matematyczna w dowolnym zakresie. Jestem doktorem nauk ekonomicznych z wykształceniem statystyczno-matematycznym.   Oferuję: - profesjonalną pomoc statystyczną do prac dyplomowych, projektów oraz prac naukowych - pełna analiza statystyczna z użyciem programu Statistica oraz dokładny opis. - pomoc online w rozwiązywaniu zadań z zakresu matematyki, statystyki, ekonometrii, ekonomii matematycznej. Jeżeli masz problem z zadaniem podczas przygotowywania się do egzaminu / kolokwium, masz problem z zadaniem domowym, nie rozumiesz rozwiązania przedstawionego na zajęciach lub w podręczniku - proponuję szybką pomoc online. Rozwiązanie przygotuję z pełnym i bardzo dokładnym opisem i rysunkami.   Kontakt: [email protected]  
    • Ja polecam [email protected], mają dobre opinie, skorzystałem i jestem zadowolony, poprawki były w cenie, chociaż tylko w jednym podrozdziale coś było do małej poprawy a babeczka która pisała mi pracę napisała ją o kilka stron więcej za co nie wzięła dodatkowych pieniędzy. Polecam 
    • Witam, zastanawiam się nad wyborem kierunku. Sądzę, że mechatronika na wydziale samochodów i maszyn roboczych mogła by być czymś dla mnie. Mógłbym prosić o jakieś opinie na temat kierunku lub wydziału? Lub jaki inny wydział byście polecili? Właściwie na czym polega różnica. Z góry dziękuję.
    • Skąd mamy to wiedzieć, jeśli nikt z nas nie ustala regulaminów Twojego wydziału? Jeśli różnice są zbyt duże, to inny pokrewny kierunek warto zostawić sobie na magisterkę.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.xn--80adrlof.net/dlya-poliva/kapelnyi-poliv/

www.steroid-pharm.com

agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.