Skocz do zawartości
Demigoid

Jakie studia ze złym wynikiem matematyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mature pisałem rok temu.

Zrobiłem sobie przerwe i poszedłem do pracy za granicę, teraz wróciłem i chcę iść na studia ale jest problem że mam niski wynik z matematyki bo aż zaledwie 30% natomiast 

Polski 75%

Angielski 98% 

Angielski roz. 75%

Jaki kierunek studiów mogę wybrać i gdzie, zastanawiałem się nad Krakowem ale do AGH trzeba umieć matematyke perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne pytanie. Kto ma zgadnąć jaki kierunek Ci polecić. Wejdź sobie na taxi2140150.ru i trochę poczytaj o kierunkach i o tym jak szukać studiów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takimi przedmiotami i z dobrym wynikiem z angielskiego to filologia angielska. Pytanie, czy na pewno chcesz to studiować i co w ogóle Ciebie interesuje, bo o tym nie wspomniales. Słaby wynik z matematyki już w pewien sposób wyklucza ze studiowania na dziennych na kierunkach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jest jeszcze tyle kierunków Że spokojnie można wybrać coś pod siebie. Tylko najpierw trzeba wiedzieć co chce się w życiu robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym polecała filologię, oczywiście pierwsza nasuwa się angielska, ale może też być jakaś inna, gdzie zaczyna się język od początku, a która mogłaby autora zainteresować. Raczej celowałabym w kierunki humanistyczne. Może też politologia? Dziennikarstwo? Ewentualnie zarządzanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Green
      Witam, 
      Nie dostałam się na kryminologię na ug i uwb. Zostałam przyjęta na swój awaryjny kierunek. Czy jest możliwość przeniesienia się na ug lub uwb przed rozpoczęciem roku akademickiego lub na początku pierwszego roku?
    • Przez [email protected]
      Cześć, jakie macie opinie o kierunku: prawo europejskie?
    • Przez Maciej 2018
      Cześć Grupowicze. Jestem na forum od dzisiaj. Od września 2 klasa liceum. Niebawem będę musiał wskazać  przedmioty - rozszerzone na maturze. Najlepsze wyniki osiągam z informatyki i angielskiego. Z innych przedmiotów nie jest źle. Moja klasa ma rozszerzenia z geografii wos-u i angielskiego. Jakie kierunki studiów moglibyście polecić ? Jakie uczelnie ? Dzięki. 
    • Przez minhyune
      Witam. Prosiłbym o poradę w kwestii wyboru kierunku studiów. Jutro muszę złożyć dokumenty, a nadal nie jestem w 100% pewna swojej decyzji. Otóż dostałam się na zarządzanie na uniwersytet ekonomiczny w Poznaniu oraz na filologię koreańską na UAMie. Nie wiem, który by był korzystniejszy. Od lat bylam przekonana, że pójdę na język, ponieważ jest to moja pasja i Koreą interesuje się już od naprawdę bardzo dawna. Jednak ostatnio w wyniku przemyśleń oraz porad niektórych osób stwierdziłam, ze moze lepiej zrobić kierunek ekonomiczny, a koreańskiego uczyc sie na kursie językowym. Ewentualnie dołączyć go jako drugi kierunek w późniejszych latach. Czy takie rozwiązanie jest lepsze, czy może lepiej isc na język, a ż zarządzania zrobić sobie np. kurs podyplomowy? Dodam, ze zarządzanie ma masę absolwentów co roku a po koreanistyce na UAMie wychodzi tylko ok.40 osób. Bardzo proszę o pomoc, czasu mam bardzo mało na decyzję...
    • Przez nuragashi
      Witam,
      parę dni temu okazało się, że nie zdałam matury z matematyki na poziomie podstawowym. Kiedy przyjechałam do szkoły odebrać wyniki (a raczej ich nie odebrać) to z tego całego szoku i amoku wypisałam od razu deklarację na poprawkę 21 sierpnia tego roku ale okazuję się, że nie będę mogła przystąpić do tej poprawki, nie będę mogła w tym dniu być w szkole i w ogóle sierpień odpada! Chcę za to na 100% móc napisać maturę z matematyki jeszcze raz w maju 2019 ale no właśnie...czy nie przystępując do sierpniowej poprawki, na która wypisałam już deklarację, będę mogła pisać tylko jedną maturę z matmy w maju czy znowu od początku wszystkie? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.