Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Witam serdecznie. 

Mam pytanie odnośnie podanych kierunków w temacie, czyli ekonomii,  logistyki oraz finansów i rachunkowości, jakie są szanse, aby dostać się na studia dzienne na UMK przy wynikach mniej więcej: 

Matematyka poziom podstawowy 86%

Język angielski poziom podstawowy 64% 

Biorąc pod uwagę,  że przy wymienionych studiach mamy taki sam przelicznik, który daje nam około 65 punktów na 100 możliwych. 

Proszę o odpowiedź w podanym temacie. Jakie są polecane przez Was kierunki na UMK, na które można się dostać z takimi wynikami? 

Z góry dziękuję.  Przepraszam, jeśli istnieje już podobny wątek.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczylo wpisac w google progi punktowe UMK i wszystko bylo podane. FiR raczej tak, srednio prog to 55 wiec masz zapas. na pozostalych kierunkach przyjmuja wszystkich chetnych czyli ekonomia raczej bez problemu takze. Logistyka to chyba nowosc, ale raczej nie wydaje mi sie, ze bedzie na nia jakies wieksze zainteresowanie skoro na polowie kierunkow nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logistyki to nowość więc może być szał na początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż szczególnie chodziło mi o logistykę, ponieważ w tym wypadku trudno posłużyć mi się jakimiś progami i ocenić swoje szanse przy możliwości przyjęcia 60 osób. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tego nikt nie wie jak zachowa się rekrutacja jeśli jest robiona 1 raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kasia2609
      Witam, jeśli chciałabym studiowac ekonomię zaocznie, to lepiej składać papiery na UG czy PG? I dlaczego? 
    • Przez Kasia2609
      Witam, mam pytanie, czy na studiach niestacjonarnych jest przeprowadzona rekrutacja. Zależy mi na niestacjonarnych, ponieważ studiuje już jeden kierunek dziennie, mianowicie prawno - ekonomiczny, chciałabym iść dalej w tym kierunku i myślałam nad ekonomia albo fir, i teraz pytanie, czy na niestacjonarne na UG dostanę się bez problemu ponieważ są płatne, czy również jest przeprowadzona rekrutacja n jak na studiach stacjonarnych, i który kierunek będzie odpowiedniejszy, napomne, że aktualnie mam ekonomię jako przedmiot i wydaje mi się ciekawa. Jestem ciekawa jak jest na fir, czy jest parcie na pamięciowke czy na matematyka a może jedno i drugie? Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez tymoteusz.bies3
      Witam, 
      zastanawiam się w jaki sposób należy rozumieć próg punktowy II tury rekrutacji.
      Na pewne kierunki w ubiegłych latach otwarta została II tura rekrutacji, jednak próg punktowy w większości przypadków podwyższył się.

Czy oznacza to, że jeśli jakaś osoba dostałaby się w I turze, jednak ze względu niewypełnienia miejsc otwarto II turę w której kandydaci mają lepsze wyniki, to osoby z I tury "odpadają" i zostają tylko osoby z najwyższymi wynikami z tych 2 tur?
      Czy raczej I i II tura rekrutacji są niezależne od siebie?
    • Przez chebcia
      AGH zamieściło informacje w swoim informatorze na temat rekrutacji. Pisze tam, że kandydaci posiadający świadectwo matury dwujęzycznej otrzymują maksymalną ilość punktów z języka wykładowego. Moje pytanie jest: ponieważ tej matury nie da się nie zdać to wszyscy którzy przystąpią do niej dostają maksymalną liczbę punktów?
      https://www.agh.edu.pl/rekrutacja/studia-pierwszego-stopnia/rekrutacja-20172018/matura-dwujezyczna/

Każdy może dostać te 200 pkt czy tylko uczniowie klasy dwujęzycznej?
    • Przez laryx7
      Witam, moim wymarzonym kierunkiem jest automatyka i robotyka, lecz matura poszła mi lekko mówiąc katastrofalnie, moje wyniki których się spodziewam: matematyka podstawowa 94%, język angielski podstawa 84%, język angielski rozszerzenie 50%, matematyka rozszerzona 30%. Czy z takimi wynikami przyjmą mnie na automatykę i robotykę na Politechnikę Rzeszowską?