Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Witam serdecznie. 

Mam pytanie odnośnie podanych kierunków w temacie, czyli ekonomii,  logistyki oraz finansów i rachunkowości, jakie są szanse, aby dostać się na studia dzienne na UMK przy wynikach mniej więcej: 

Matematyka poziom podstawowy 86%

Język angielski poziom podstawowy 64% 

Biorąc pod uwagę,  że przy wymienionych studiach mamy taki sam przelicznik, który daje nam około 65 punktów na 100 możliwych. 

Proszę o odpowiedź w podanym temacie. Jakie są polecane przez Was kierunki na UMK, na które można się dostać z takimi wynikami? 

Z góry dziękuję.  Przepraszam, jeśli istnieje już podobny wątek.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczylo wpisac w google progi punktowe UMK i wszystko bylo podane. FiR raczej tak, srednio prog to 55 wiec masz zapas. na pozostalych kierunkach przyjmuja wszystkich chetnych czyli ekonomia raczej bez problemu takze. Logistyka to chyba nowosc, ale raczej nie wydaje mi sie, ze bedzie na nia jakies wieksze zainteresowanie skoro na polowie kierunkow nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logistyki to nowość więc może być szał na początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż szczególnie chodziło mi o logistykę, ponieważ w tym wypadku trudno posłużyć mi się jakimiś progami i ocenić swoje szanse przy możliwości przyjęcia 60 osób. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tego nikt nie wie jak zachowa się rekrutacja jeśli jest robiona 1 raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że co roku jest trochę inaczej. A Toruń to super miasto do studiowania. Mieszkałam przez rok i wspominam bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof Ronowicz
      Witam. Proszę wyjaśnić mi co oznacza stwierdzenie :
      "kserokopii świadectwa dojrzałości wraz z oryginałem do wglądu, celem potwierdzenia zgodności przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną/Dziekana" ? 
      Mam to rozumieć jako dostarczenie kserokopii matury (poświadczonej notarialnie)? Nie rozumiem w szczególności stwierdzenia : "z oryginałem do wglądu, celem ...". 
      Moje pytanie odnosi się do punktu 2 i 3 ze zdjęcia. Dziękuję z góry za rzetelne odpowiedzi.

• Przez sabuliga
      Czy warto studiowac ekonomie na uwm? A na studiach II stopnia przenieść się na fir czy logistykę
    • Przez modyfik
      Witam,
      zastanawiam się czy obecnie wprowadzana Ustawa 2.0 wpłynie na tegoroczną rekrutację na studia? Będzie ciężej dostać się na uczelnie?
    • Przez xtreq
      Dzień dobry!
      Chciałabym się zapisać na UEP, ale waham się miedzy dwoma kierunkami - FiR a Wydziale Ekonomii i FiRB na Wydziale Zarządzania. 
      Czy ktoś mógłby mi przybliżyć różnice między tymi dwoma kierunkami, które są lepsze (szczególnie z perspektywy pracy)?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• BHP to nie osobny kierunek, a specjalizacja albo podyplomowe, to nie jest aż tak szerokie zagadnienie. Poza tym BHP zrobiło się modne kilka lat temu i wtedy sporo osób się na to rzuciło i nie wiem, czy teraz jest na to zapotrzebowanie. Warto wybadać rynek. Przejrzyj, jakich ogłoszeń z ofertami pojawia się najwięcej w Warszawie albo zajrzyj do barometru zawodów.  Zarządzanie to też szeroka działka, można po tym robić wszystko albo nic. Dlatego też trzeba tu mieć jakiś na siebie pomysł, wybrać sensowną specjalizację. Zarządzanie zaocznie ma wiele dobrych szkół w Warszawie publicznych (SGH, UW, SGGW) i prywatnych (Koźmiński, Łazarski, Civitas, od biedy jeszcze Vistula). 
    • dla kobiety zawsze idealnym prezentem jest torebka. Na przykład taka z lakierowanej skóry: https://www.wittchen.com/kobieta/torebki-damskie/skora-lakierowana Każda dziewczyna i kobieta na co dzień chodzi z torebką i ma w swojej szafie kilka modeli do wyboru. Na pewno kolejny do kolekcji bardzo ją ucieszy. Jeśli chodzi o rodzaje torebek na rynku to mamy ogromny wybór: poprzez małe listonoszki które można zawiesić na ramieniu po duże torby trzymane w ręce. Fance ekologi możemy kupić bawełnianą torbę ze śmiesznym napisem lub wiklinowy koszyk. Podobnie jest z kształtami torebek. Teraz modne są torebki okrągłe ale mogą być w kształcie owoców (gruszka, jabłko) czy z kokardką dla fanek myszki mini. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i upodobań osoby, którą chcemy obdarować.
    • podobno najlepiej poruszać się skuterem
  • Najpopularniejsze tematy na forum