Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

karla

Studia podyplomowe w Warszawie

Witam, zastanawiam się nad podjęciem studiów podyplomowych w Warszawie. Jestem z Gdańska i nie wiem jak to zorganizować żeby nie wydać majątku. Czy może ktoś coś podpowiedzieć, bo sam studiował kiedyś weekendowo w Warszawie? Chodzi mi o nocleg, dojazd (jeśli ktoś też jest z Pomorza) itp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego akurat w Warszawie? Gdańsk ma również świetna ofertę studiów podyplomowych. 

Myślę że to jak studia niestacjonarne. Bierzesz akademik i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, że Gdańsk ma również dobrą i bogatą ofertę studiów podyplomowych, jednak ten kierunek, który mnie interesuje jest jedynie na uczelniach niepublicznych. Zależy mi na tym, na jakiej uczeni skończę podyplomówkę, dlatego wolałabym żeby była to jednak uczelnia publiczna. Na Uniwersytecie Warszawskim znalazłam interesujący mnie kierunek, a jakość tych studiów potwierdziła mi znajoma osoba. 

Akademik ok, ale gdzie, jaki? W Gdańsku z doświadczenia wiem, że warto przemyśleć dobrze ten wybór, ponieważ różnie to bywa... :) 

Zastanawiałam się też nad wynajmowaniem mieszkania (małej kawalerki oczywiście) na zjazdy. Wiem, że wyjdzie drożej niż akademik, ale może ma ktoś coś do polecenia?

PS Mam świadomość, że nie zawsze uczelnia publiczna gwarantuje lepsze przygotowanie, ale jednak póki co nie przekonują mnie uczelnie prywatne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akademiki są na coraz wyższym poziomie i na weekendy częsta bywają mało obłożone, nie widze sensu wynajmować kawalerkę na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi