Skocz do zawartości
bartek5145

Administracja-Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Chciałbym zacząć studia na kierunku administracja.Mieszkam w Warszawie wiec ten rejon głównie by mnie interesował.
W moich propozycjach występuje szkoła SAN oraz WIT chyba, że ktoś miałby jakąś inną ciekawa propozycje ze szkół prywatnych, zaocznych.
Z góry powiem, że bardziej zależy mi na skończeniu studiów, po prostu na dostaniu kwitku. Przez ostatnie dwa lata ciężko pracowałem więc jestem w stanie oplacać studia. Chce zacząć coś ze sobą robić, zeby nie obudzić sie z ręką w nocniku za kilka lat. Chce skończyć studia dla siebie, żeby udowodnić sobie, że potrafię i mogę. Poźniej oczywiście chciałbym coś działać w tym kierunku.
Jest ktoś w stanie mi polecić jakąś uczelnie w warszawie bądź nawet okolicach gdzie jestem w stanie ją skończyć?
Mogę dodać, że moje wyniki maturalne nie są na wygórowanym poziomie, bardziej przeciętnym.
Dziękuje i liczę na ciekawe odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samo Twoje nastawienie do studiów od razu weryfikuje dostępne uczelnie na te niepubliczne, bo będzie Ci łatwiej. 

Zerknij sobie tutaj:

znajdziesz pełną ofertę uczelni w Warszawie, które prowadzą ten kierunek

Na pewno w Warszawie są renomowane uczelnie niepubliczne jak Łazarski czy Koźmiński i ich też warto wziąć pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł gorzej niż zły i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Studia dla papierka niczego nie zmienią w Twojej sytuacji zawodowej, na nikim już nie robi wrażenia byle jaki magister. A jeszcze na takim kierunku jak administracja, który jest na pierwszym miejscu w statystykach bezrobocia absolwentów i nadpodaży absolwentów w stosunku do potrzeb rynku. Na domiar złego jeszcze takie słabe szkoły. Lepiej zainwestować te pieniądze w jakiś kurs językowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez klau20
      Witam,
      Czy ktoś może orientuje się jakie były progi na ekonomie, fir na UW w zeszłym roku? 
      NA internecie są tylko progi z 1 tury, po której wiadomo dużo osób rezygnuje. Nie są one wiarygodne, gdyż studiowałam biotechnologie na uw i progi byly na internecie o wiele zawyżone. Planuję teraz zmienić studia jednakże nie podeszłam 2 raz do matury i chciałabym wiedzieć czy z wynikami: polski podstawa 76%, ang podstawa 93%, ang rozsz 86%, matematyka podst 100%, Biologia rozsz 80%, Studia na kierunku chemia rozsz 72% mam jakieś realne szanse na dostanie się? Ewentualnie czy polecacie UKSW? 
    • Przez loakami
      Witam  chciałabym rozpocząć studia na kierunku finanse i rachunkowość (ewentualnie Kierunek ekonomia) i rozważam 3 uczelnie: UMCS, SGGW i UW. Chciałabym spytać o opinie o danych uczelniach w kontekście kierunku i dowiedzieć się gdzie warto najbardziej  oczywiście moim pierwszym wyborem będzie prawdopodobnie UW, ale obawiam się nieco progów punktowych. Pozdrawiam i mam nadzieję na odpowiedź
    • Przez MRG
      Jestem w 4 klasie technikum i stoję przed wyborem przedmiotów rozszerzonych na maturze. Myślę nad pójściem na mechanikę i budowę maszyn na politechnice Warszawskiej. Przejrzałem współczynniki wagowe itd. ale nadal mnie nurtuje kilka zagadnień i najlepiej aby odpowiedział mi na nie ktoś kto zna to z praktyki. Jak na razie myślałem nad wzięciem matematyka i fizyki. Mam parę pytań:
      Który wynik będzie brany pod uwagę z matematyki?
      Czy jeżeli wezmę na rozszerzeniu poza matmą i fizyką również np informatyke to czy wynik z niej będzie miał jakieś znaczenie o czy jest możliwość że na przykład w postępowaniu będą brane pod uwagę wyniki że wszystkich wcześniej wskazanych przedmiotów?
    • Przez majowychlopak
      Cześć! Mam pytanko odnośnie planu zajęć na kierunku, który umieściłem w temacie. Z tego co widzę w planach to zjazdy są co dwa tygodnie, ale w piątek co tydzień. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda? Bo w sumie jestem trochę zdziwiony tym piątkiem. Z góry dzięki!
    • Przez klima7
      Witam, muszę wybrać drogę studiów. Najważniejsze żebym wylądował ostatecznie na Informatyce na Politechnice Warszawskiej, gdzie się nie dostałem z powodu braku dosłownie kilku punktów. Jedyną możliwością jest przeniesienie z Łodzi...
      Mam do wyboru Informatykę na PŁ i Informatykę na UŁ. Po przejrzeniu programów studiów i przedmiotów na pierwszym roku wydaje się, że łatwiej będzie przenieść się z UŁ

Moje pytania:
      - Czy nie ma większych problemów z przenoszeniem typu Uniwersytet->Politechnika w porównaniu z  Politechnika->Politechnika?
      - Może ktoś się podobnie przenosił i może powiedzieć czy trudno to zrobić

agroxy.com

Узнайте про полезный веб портал про направление https://pofar.com.ua.
biceps-ua.com/olimp-creatine-xplode-500-g.html

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.