Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Gość

Jak usunac konto ?

Jak nalezy usunac swoj temat ? I jak usunac konto z portalu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto wystarczy zgłosić do mnie w wiadpmosci prywatnej. Tematów nie wolno usuwać na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zachęcam do zapoznania się z praktycznym poradnikiem dotyczącym nauki języków obcych:  
    • Zastanawiacie się nad studiami w pięknej i zjawiskowej Australii. Jednak nie wiecie z jakimi kosztami jest to związane? Zapraszamy do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się wszystkiego na trapiące Was pytania:  
    • Hej   zbliżają sie egzaminy z rysunku a ja mam pustke. Nie wiem czy mam szanse na dostanie się, pesperktywe ogarniam, ale zaniedbałam rysunek kurs, bo chodziłam, ale z racji kasy musilam przestać... To chyba wynika z tego, że mieszkam w takiej dziurze, ani zarobic nie ma gdzie...   Nie wiem co robić, bardzo chce isc na architekture, z jednej strony mam zal do siebie... Na podstawie czego wybieraja i oceniaja prace ?      Naprawde czuje ze mało poświeciłam na to czasu, jeszcze jest modelowanie.. a ja o tym pojęcia nie mam.... kurna, co mam robic? Czuje, że straciłam tyle czasu na rzeczy zbędne w liceum. Byłam na biochemie...    Myślicie, że jeszcze sie wyrobie przez 2 tygodnie z rysunkiem? Czy dac sobie spokój? Ale wtedy co ?  start z przyszłym roku?  rok w plecy ... 
    • No powiem szczerze że też mysłałem nad 2 stopniem na Polibudze w Gdańsku no ale właśnie troche obawiam się tych różnic  między mną - mgr. inż mechaniki i budowy maszyn a inzynierami Automatyki i Robotyki.   A chyba jedyna ciekawa podyplomówka jest na Politechncie Warszawskiej- Studia Podyplomowe z Automatyki. Ma ktoś może o nich jakąs wiedzę?
  • Najpopularniejsze tematy na forum