Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

prace.dla.studenta

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac

Witam.

Oferuję profesjonalną pomoc przy pisaniu prac licencjackich oraz magisterskich, zarówno opisowych jak i badawczych. Posiadam 2 tytuły magistra. Prace z zakresu politologii, pedagogiki, marketingu oraz doradztwa zawodowego. Wykonuję także badania - opis, analiza, przygotowanie i użycie narzędzi badawczych. Pomogę także w zmianie prac z plagiatem, korekcie gotowych prac. W zależności od Twoich potrzeb i wymagań - dostosuję się do Ciebie.
Również pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, semestralnych, prezentacjach multimedialnych, referatach czy projektach. 
Do każdej pracy podchodzę indywidualnie i rzetelnie. Dotrzymuję wcześniej umówionych terminów. Ze swojej strony gwarantuję stały kontakt. W 100% nasz kontakt będzie dyskretny. Poprawki do pracy wliczone są w cenę.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy, smsowy bądź telefoniczny. [email protected]  , tel 516 394 516

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mokka_94
      Hej  Jestem już niemal na końcówce studiów i przyszedł ten "magiczny" czas pisania pracy magisterskej. Byłabym bardzo wdzięczna za uzupełnienie ankiety, która według mnie prezentuję na prawdę ciekawe reklamy (chociaż wiem, że nie każdy może mieć na ich punkcie bzika jak ja, ale to też opinia osób nie związanych z marketingiem ^^). Do wypełnienia potrzebuję opinii tak zwanych millenialsów, a więc osób urodzonych międzi 1980, a 2000 rokiem. Na prawdę dziękuję za każde wypełnienie i oczywiście mogę odwdzięczyć się tym samym
      https://goo.gl/forms/fvVNdBf5jLe1YFQd2
    • Przez twist131
      Witam, mam problem odnośnie metodologii mojej pracy, a dokładnie chodzi o zmienne i ich wskaźniki. Nie mam pojęcia czy dobrze to robię, dlatego bardzo proszę o wskazówki.
      Zmienną niezależną rozpisałam tak: ( tabelka w załączniku) natomiast nie wiem jak rozpisać zmienną zależną.
      Problem badawczy to:  wpływ płci na jakość zarządzania albo co wpływa na jakość zarządzania.
      Proszę o pomoc.  

• Przez Tom3k
      Witam
      Mam problem z pisaniem magisterki. Właściwie z pisaniem problemu żadnego nie mam, ale pojawia się on w przypadku przypisu pewnej grupy książek. Otóż w części pracy musiałem posłużyć się encyklopedią PRL, wydawaną cyklicznie przez wydawnictwa podobne do D'Agostini czy Hachette. Kolekcja wygląda tak:
      https://sprzedajemy.pl/multimedialna-historia-polski-tom-3-rozbicie-dzielnicowe-kielce-2-402203-nr37944927

Składa się z 28 tomów, z których każdy ma swoją nazwę odpowiadającą okresowi, o którym opowiada. Cały cykl nazywa się "Od Mieszka I do Jana Pawła II" a przykładowy tom z którego korzystałem to T.28 "Traktory zdobędą wiosnę". Autorem tegoż tomu (jak i praktycznie wszystkich pozostałych) jest M. Borucki. Jak w takim przypadku powinien wyglądać zapis w przypisie?

Borucki M., Traktory zdobędą wiosnę, [w:] Od Mieszka I do Jana Pawła II, New Media Concept, Warszawa, 2009  ???
      Traktory zdobędą wiosnę, [w:] Od Mieszka I do Jana Pawła II, Borucki M. (red.), New Media Concept, Warszawa, 2009 
      Z jednej strony wygląda to trochę jakby to były części jednej książki, a każdy tom to osoba książka. Jednak wszystkie opatrzone są głównym tytułem Od Mieszka... Czy ktoś miał podobne problemy?
    • Przez beata893
      Witam. Czy wywiad standaryzowany do pracy licencjackiej z pewnym ośrodkiem mogę przeprowadzić za pomocą maila? 
      W sensie, że wcześniej przygotowane pytania wyślę na maila, a następnie pracownik ośrodka mi odpisze w kilku zdaniach.
    • Przez beata893
      Witam. Piszę pracę licencjacką o przestępczości narkotykowej w moim powiecie. Nie za bardzo wiem jakie metody wykorzystać do tej pracy. Komenda Powiatowa Policja wysłała mi tylko dokument z kilkoma tabelkami, a wywiadu odmówiła. Ankieta internetowa nie jest zbyt wiarygodnym źródłem. Do szkoły też nie pójdę bo to nie chodzi tylko o młodzież tylko o  wszystkich mieszkańców. Chcę też zbadać skalę tego zjawiska na poziomie województwa. Czy macie jakieś pomysły gdzie szukać informacji do mojej pracy? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. 
      Chciałbym zacząć studia na kierunku administracja.Mieszkam w Warszawie wiec ten rejon głównie by mnie interesował.
      W moich propozycjach występuje szkoła SAN oraz WIT chyba, że ktoś miałby jakąś inną ciekawa propozycje ze szkół prywatnych, zaocznych.
      Z góry powiem, że bardziej zależy mi na skończeniu studiów, po prostu na dostaniu kwitku. Przez ostatnie dwa lata ciężko pracowałem więc jestem w stanie oplacać studia. Chce zacząć coś ze sobą robić, zeby nie obudzić sie z ręką w nocniku za kilka lat. Chce skończyć studia dla siebie, żeby udowodnić sobie, że potrafię i mogę. Poźniej oczywiście chciałbym coś działać w tym kierunku.
      Jest ktoś w stanie mi polecić jakąś uczelnie w warszawie bądź nawet okolicach gdzie jestem w stanie ją skończyć?
      Mogę dodać, że moje wyniki maturalne nie są na wygórowanym poziomie, bardziej przeciętnym.
      Dziękuje i liczę na ciekawe odpowiedzi.
    • A co możesz robić po tych kierunkach lub co chcesz po nich robić?
    • Jasne. Dziękuję!
    • Dlaczego? Mi się wydaje to ciekawym kierunkiem, no i jest ściśle powiązany z BHP.
  • Najpopularniejsze tematy na forum