Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Adam1234

Szczecin Architektura ZUT

Witam. 

1. Co myślicie o studiowaniu architektury na ZUT'cie? Jakieś przykre doświadczenia? 

2. Czy warto ststudiować architekture i budownictwo jednocześnie i czy jest to możliwe? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz w jednym temacie.

1. Zarowno utp jak i zut to nie sa uczelnie z czołówki. Wiele im brakuje. Na pewno dużo bardziej opłaca się wybrać Poznań czy Gdansk

2. Po co? Lepiej specjalizowac się w 1 kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Julciax
      Hej, Chcialabym aby ktoś udzielił mi informacji. Bylabym wdzięczna za kazde info:
      1) jakie sa realne szanse dostania się na Politechnikę Warszawską oraz Poznańską - takie minimum na ile trzeba zdać ?(zdaję matematykę rozszerzoną i ang rozszerzony, poziom rysunku raczej średni, chodze na kurs, ale orłem nie jestem)
      2) Jak wygladaja egzaminy wstępne na tych uczelniach, czy tematy sa bardzo trudne, czy jest duzo z wyobraźni?

• Przez Bolton
      Cześć !
      Razem z moim kumplem planujemy otworzyć biuro projektowe zajmujące się projektowaniem domów, hali oraz pomocą dla klienta w pozyskiwaniu pozwolenie na budowę przez zatrudnienie prawnika. Nie wszystkie firmy mają taką możliwość z tego co szukałem jest ich niewiele. Zastanawiamy się czy możemy do tego projektu otrzymać dotacje? Czy można ten pomysł zaliczyć jako nowoczesna firma ?
    • Przez Qoorive
      Witam, za jakiś czas będę się zmagać z wyborem uczelni na której chcę studiować. Czy mogłabym prosić o jakieś opinie odnośnie architektury na Politechnice Warszawskiej, Wrocławskiej, a Śląskiej? Którą najlepiej wybrać? Czy poszczególne uczelnie różnią się znacząco podejściem do kierunku? I jak wygląda sytuacja po studiach, czy któraś jest zdecydowanie bardziej uznawana przez pracodawców? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez agata99
      Cześć, 
      Ja odnośnie kierunku jakim jest architektura. Wiem, że ten kierunek jest elitarny, jeśli chodzi o Warszawe, bo tylko tam chcialabym iść ( i może Poznań ). Pytanie zadaje sobie co jeśli nie dostane się? Będe próbowała za rok się znów dostać . Rozważam , jeżeli tak by było kierunek drugi filologia angielska. Czy warto? Oczywiście bym przygotowywała się na archi, czyli rysunek doszkalała w czasie studiów. Na prawde nie wiem co mam myśleć. Czy są tutaj osoby, którym nie udało się dostac za pierwszym razem na architekture na Politechnikę Warszawską bądź Poznańską? Lub zmieniły ścieżke co do studiów i nagle pozuły , że architektura to jest to? Lub macie kogoś takiego znajomego?
    • Przez turbyo
      Witam
      Aktualnie jestem w klasie maturalnej na profilu mat-fiz. Z matury celuje w: mat(pp) 85% (pr)60%, fiz 35%, ang (pr) 85-95%.
      Zastanawiam się która uczelnia i kierunek będzie lepszym wyborem: 
      Teleinformatyka czy Elektronika i telekomunikacja?
      ZUT Szczecin czy PUT Poznań? 
      Jak uważacie? 
      Dzięki wielkie

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. 
      Chciałbym zacząć studia na kierunku administracja.Mieszkam w Warszawie wiec ten rejon głównie by mnie interesował.
      W moich propozycjach występuje szkoła SAN oraz WIT chyba, że ktoś miałby jakąś inną ciekawa propozycje ze szkół prywatnych, zaocznych.
      Z góry powiem, że bardziej zależy mi na skończeniu studiów, po prostu na dostaniu kwitku. Przez ostatnie dwa lata ciężko pracowałem więc jestem w stanie oplacać studia. Chce zacząć coś ze sobą robić, zeby nie obudzić sie z ręką w nocniku za kilka lat. Chce skończyć studia dla siebie, żeby udowodnić sobie, że potrafię i mogę. Poźniej oczywiście chciałbym coś działać w tym kierunku.
      Jest ktoś w stanie mi polecić jakąś uczelnie w warszawie bądź nawet okolicach gdzie jestem w stanie ją skończyć?
      Mogę dodać, że moje wyniki maturalne nie są na wygórowanym poziomie, bardziej przeciętnym.
      Dziękuje i liczę na ciekawe odpowiedzi.
    • A co możesz robić po tych kierunkach lub co chcesz po nich robić?
    • Jasne. Dziękuję!
    • Dlaczego? Mi się wydaje to ciekawym kierunkiem, no i jest ściśle powiązany z BHP.
  • Najpopularniejsze tematy na forum