Skocz do zawartości
Maturzystka1999

Przedmioty na podstawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 2015 roku , przedmioty dodatkowe mozna pisac na poziomie rozszerzonym. Otoz doszla do mnie taka informacja, ze mozna pisac tez na podstawie np. Biologia, fizyka 

Czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominika Białek
      Poszukuję informacji o rekrutacji na studia prawnicze w Niemczech. W tym roku zdaję maturę, w związku z czym chciałabym się dobrze przygotować - zebrać i przetłumaczyć potrzebne dokumenty oraz w miarę możliwości określić swoje szanse studiowania na wymarzonej uczelni - Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie.
      Przede wszystkim mam pytanie odnośnie NC - numerum clausus. W jaki sposób policzyć swoją średnią ze świadectwa maturalnego oraz matur? Czy nie mając ani jednego Wartesemester nie mam szans na dostanie się na prawo? Zupełnie nie mogę się w tej kwestii odnaleźć. Byłabym wdzięczna za pomoc w zrozumieniu tej procedury.
      Na stronie Uniwersytetu znalazłam informacje odnośnie dokumentów, które powinnam złożyć oraz certyfikatu językowego. Z tego co wiem, powinnam je dostarczyć w terminie 1.06. - 15.07.2019r. (aplikuje na semestr ziomowy). Czy przed tym terminem powinnam dokonać rejestracji w uniassist lub innej platformie?
      Bardzo pomogłoby mi również wyjaśnienie funkcjonowania systemu uniassist - kiedy z niego skorzystać, ile kosztuje i po co właściwie jest ta platforma.
      Bardzo chciałabym skorzystać z doświadczenia osób, które orientują się w tych kwestiach - na razie troszkę dla mnie zawiłych Pięknie dziękuję za każdą odpowiedź!
    • Przez Piotr95
      Witam,
      Mam 23 lata. Ogólnie zawsze miałem problem z matematyką. W poprzednim roku próbowałem zdać maturę nie udało się. Będę zdawał jeszcze raz maturę w 2019. Z matmą idzie mi słabo. Polski ok. Angielski zaawansowany. Matma że tak powiem utrudnia dostanie się na studia. Chodzę na korepetycje.Uczę się w domu. Pamięć mam średnią. Jak uczyć się matmy ,aby zdać ją na maturze chociaż w 30%? Wiem że 30% to słabo ale wystarczy zdac ponieważ chcę wybrać taki kierunek na którym nie ma matmy. Więc jak się uczyć tego okroponego przedmiotu? 
      Pozdrawiam
    • Przez MRG
      Jestem w 4 klasie technikum i stoję przed wyborem przedmiotów rozszerzonych na maturze. Myślę nad pójściem na mechanikę i budowę maszyn na politechnice Warszawskiej. Przejrzałem współczynniki wagowe itd. ale nadal mnie nurtuje kilka zagadnień i najlepiej aby odpowiedział mi na nie ktoś kto zna to z praktyki. Jak na razie myślałem nad wzięciem matematyka i fizyki. Mam parę pytań:
      Który wynik będzie brany pod uwagę z matematyki?
      Czy jeżeli wezmę na rozszerzeniu poza matmą i fizyką również np informatyke to czy wynik z niej będzie miał jakieś znaczenie o czy jest możliwość że na przykład w postępowaniu będą brane pod uwagę wyniki że wszystkich wcześniej wskazanych przedmiotów?
    • Przez Green
      Witam, 
      Nie dostałam się na kryminologię na ug i uwb. Zostałam przyjęta na swój awaryjny kierunek. Czy jest możliwość przeniesienia się na ug lub uwb przed rozpoczęciem roku akademickiego lub na początku pierwszego roku?
    • Przez Maciej 2018
      Cześć Grupowicze. Jestem na forum od dzisiaj. Od września 2 klasa liceum. Niebawem będę musiał wskazać  przedmioty - rozszerzone na maturze. Najlepsze wyniki osiągam z informatyki i angielskiego. Z innych przedmiotów nie jest źle. Moja klasa ma rozszerzenia z geografii wos-u i angielskiego. Jakie kierunki studiów moglibyście polecić ? Jakie uczelnie ? Dzięki. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Jestem na 2 roku studiow Prawniczych zaocznie i nie wyobrazam sobie pojsc na dzienne. W zasadzie kazdy z nas ma praktyki w kancelarii wiec mamy juz sporo praktyki co wykladowcy bardzo sobie chwala bo uwazaja ze maja duzo latwiej niz z dziennymi ktorzy nie pracuja w kacelariach i nie wiedza tyle co my. (Ale zapewne sa wyjatki) na sesji dostajemy te same testy co studenci z dziennych ( wiem bo mam tam znajomych) wiec musimy opanowac ten sam zakres materialu tyle ze oni na zajeciach a my w domu. Uwazam tez ze na zaocznych mamy "noormalne" warunki tzn. Kolezanki ktore przeniosly sie do nas z dziennych z UAM w Poznaniu opowiadaly jak wygladaly tam zaliczenia i ze jak ktos nie ma mocnej psychiki to lepiej zeby sobie darowal (szczegolnie na tym kierunku) Nie mowie ze dzienne są zle ale poki co dostrzegam same y studiow zaocznych hehe xd  +praktyka, doswiadczenie +mozna zarobic w tym czasie pieniazki  +normalne warunki egzaminow  +sam decydujesz kiedy i ile bedziesz sie uczyc ,nikt cie nie pogania  
    • To zależy od prowadzącego. Dla jednych definitywnie oznacza to niezaliczenie przedmiotu. Inni dają odrobić na konsultacjach.
    • Witam. Mam pytanie odnośnie braku obecności na ćwiczeniach. Zdaje sobie sprawe iż w każdej uczelni nieobecności mogą wyglądać inaczej, jednakże myśle że mój problem wygląda podobnie wszędzie. Nie było mnie na kilku cwiczeniach z danego przedmiotu, a dokladnie 4 razy, co definitywnie jest poza normą na każdej uczelni. Zastanawiam się czy można tyle nieobecności nadrobić na konsultacjach czy jest już po mnie? Zaznacze że oczywiście nie mam zwolnienia lekarskiego.
    • To jakie zawody w szkole policealnej są nie fizyczne?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.topobzor.info

samsung galaxy s7 обзор

chemtest.com.ua/manometry_vakuummetry

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.