Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zmienne i wskaźniki mogą być przy temacie: „Gry i zabawy logopedyczne jako forma terapii dzieci z wadami wymowy w wieku przedszkolnym". Pomóżcie jestem juz przy koncu mojej pracy ale tego nie moge ogarnac... z góry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To forum wyboru studiów a nie korepetycji

Zapraszam na korepetycje.net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, czy jeśli zaliczyłam 1 semestr mogę powtarzać semestr letni na 1 roku studiów na UAM?
    • Witajcie, Jestem obecnie po licencjacie z marketingu internetowego. Wiem na chwilę obecną, że chcę swoją przyszłość związać z branżą kreatywną (marketing, media, startupy). Chcę zamieszkać w Warszawie, podjąć pierwszą prace na cały etat i teraz mam dylemat: rozpocząć studia magisterskie zaoczne na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej czy zrobić roczną podyplomówkę (z tworzenia startupów) i podszkolić angielski na kursie (jest bardzo słaby)? Kusi mnie zamiast DiKS, zarządzanie ale jestem bardzo słaba z matematyki i tylko na uczelni o niskim poziomie poradziłabym sobie z mikro/makroekonomią, finansami itp. (A to chyba mija się z celem). Poradźcie mądrzy ludzie :)! 
    • Zależy od uczelni. Im wyższa średnia tym lepiej. Ogólnie dobrze jeśli powyżej 4.5. Większość wymagań to widzimisie decydentów. Najlepiej pojechać do Dziekana nowego wydziału i porozmawiać. 
    • Witam, obecnie jestem na UP w Lublinie (leśnictwo) jednak chciałbym przenieść się do Krakowa na Uniwersytet Rolniczy na ten sam kierunek. Czy ktoś wie jakie musiałbym warunki spełnić aby się przenieść?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

http://a-diplomus.com

a-diplomus.com/srednee/attestat-11-klassov/

best-cooler.reviews

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.