Skocz do zawartości
thediff

Informatyka na IET AGH - pytanie odnośnie rekrutacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientuje się ktoś ile osób dostało się na informatykę na IET poprzez bycie laureatem konkursu przedmiotowego bądź olimpiady o diamentowy indeks AGH? Zastanawia mnie, czy w tym roku będzie możliwość rekrutacji na ten kierunek samą maturą, czy też po prostu wszystkie miejsca zostaną zajęte przez ludzi z olimpiady. Co o tym sądzicie? Czy posiadacie jakieś informacje na ten temat?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj wprost w dziale rekrutacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mówił prorektor wydziału na dniu otwartym, w zeszłym roku ok. 1/3 miejsc została zajęta przez laureatów. Warto jednak powiedzieć, że tak naprawdę tylko ok. 20 osób skorzystało z tej drogi dostania się na WIET, bo zdecydowana większość laureatów napisała maturę na tyle dobrze, że i tak dostali by się w pierwszej rekrutacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kasia777
      Cześć! Dostałam się na prawo na UJ i UKSW. Stoję przed trudną decyzją. Z jednej strony najstarszy uniwersytet w Polsce i dla wielu najlepszy wydział prawa w kraju, a z drugiej uczelnia w mieście, w którym mam rodzinę, zapewnione mieszkanie i dużo bliżej do rodzinnego domu, a poziom podobno też dobry. Co zrobilibyście na moim miejscu? 
    • Przez Kalayan
      Cześć 
      Mieszka ktoś może lub zna kogoś takiego w akademikach UE Krk lub UJ ? Chciałabym się dowiedzieć o standardach, odczuciach z mieszkania itp. 
      Z góry dzięki 
    • Przez sprytnakw7
      Cześć!
      Poszukuję opinii o kierunku grafika reklamowa i edytorska na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie
    • Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• No właśnie teraz wszystkie rekrutacje są już pozamykane.. Problemu by nie było takiego, gdyby przysłali pismo kilkanaście dni wcześniej.  A czy w grę nie wchodzi jakieś odwołanie czy coś takiego? W końcu uczelnia zapewniała, że kierunek będzie utworzony, "bo niby czemu nie". 
    • Klasyczna sytuacja. Jesteś w sytuacji bez wyjścia. Musisz albo przyjąć ich świetną ofertę albo szukać czegoś innego.   
    • Dzień dobry. Chciałem spytać co można zrobić w sytuacji, kiedy  kierunek, na jaki aplikowałem nie został utworzony na mojej uczelni (prawdopodobnie zbyt mało chętnych).  Najgorsze jest to, że pismo z odmową dostałem w takim terminie, że wszelkie systemy rekrutacji na innych uczelniach w okolicy są już zamknięte. Co prawda moja niedoszła uczelnia proponuje mi inne kierunki w zamian, ale nie interesują mnie one. Czy jest coś co można zrobić, żeby nie stracić roku? 
    • Jeśli chodzi Ci o poznanie kobiety, to są inne, bardziej efektywne platformy przeznaczone tylko do tego.
      A co Cię interesuję w takim razie?
      Może spróbuj Turystykę i Rekreację? - bardzo dużo kobiet tam się zawsze zapisuje.

• Najpopularniejsze tematy na forum

Узнайте про классный блог на тематику шторі на кухню.
agroxy.com/prodat/kukuruza-141/kirovogradskaya-obl

www.agroxy.com/prodat/pshenica-109/dnepropetrovskaya-obl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.