Skocz do zawartości
thediff

Informatyka na IET AGH - pytanie odnośnie rekrutacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientuje się ktoś ile osób dostało się na informatykę na IET poprzez bycie laureatem konkursu przedmiotowego bądź olimpiady o diamentowy indeks AGH? Zastanawia mnie, czy w tym roku będzie możliwość rekrutacji na ten kierunek samą maturą, czy też po prostu wszystkie miejsca zostaną zajęte przez ludzi z olimpiady. Co o tym sądzicie? Czy posiadacie jakieś informacje na ten temat?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj wprost w dziale rekrutacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mówił prorektor wydziału na dniu otwartym, w zeszłym roku ok. 1/3 miejsc została zajęta przez laureatów. Warto jednak powiedzieć, że tak naprawdę tylko ok. 20 osób skorzystało z tej drogi dostania się na WIET, bo zdecydowana większość laureatów napisała maturę na tyle dobrze, że i tak dostali by się w pierwszej rekrutacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pavkot
      Mieszkanie 3 pokoje z osobna ubikacja. blisko ronda czyzynskiego.4pietra.obrzeza osiedla ostatni blok z widokiem na zieleń i awf.spokojna okolica. Bardzo blisko do tramwaju-2min.Do awf 5 min pieszo ,do politechniki 5 min. w okolicy: biedronka,lidl,Carrefur,leroy merlin,aldi -wszędzie można pieszo . Super dojazd do centrum Krakowa (kilka przystanków)lub nowej huty i w druga stronę w kierunku M1. W każdym pokoju: Szafa ,komoda,podwójne lozko(wersalka),stolik luv biurko. 1xpokoj bardzo duży może być dla 2osob (900zl osoba lub 1200 2ie osoby ) 2pokoje mniejsze ,bardzo przytulne 750 zł lub 1000zl za dwie osoby ,pare. Kuchnia : Wyposażona W podstawowe sprzęty AGD w tym talerze ,garnki, Stuczce,etc. Lazienka :wanna z możliwością prysznica ,umywalka z szafka i pralka,szafka. Przedpokój: Szafka na buty oraz wieszak Balkon:szafka Osiedle 2pulku lotniczego 47 31-870 Proszę dzwonić lub SMS 570-772-738 .Do ceny najmu należy doliczyc media (gaz,prąd,woda -według zużycia dzielony na ilość osób)
      Pozdrawiam serdecznie
    • Przez Kasia777
      Cześć! Dostałam się na prawo na UJ i UKSW. Stoję przed trudną decyzją. Z jednej strony najstarszy uniwersytet w Polsce i dla wielu najlepszy wydział prawa w kraju, a z drugiej uczelnia w mieście, w którym mam rodzinę, zapewnione mieszkanie i dużo bliżej do rodzinnego domu, a poziom podobno też dobry. Co zrobilibyście na moim miejscu? 
    • Przez Kalayan
      Cześć 
      Mieszka ktoś może lub zna kogoś takiego w akademikach UE Krk lub UJ ? Chciałabym się dowiedzieć o standardach, odczuciach z mieszkania itp. 
      Z góry dzięki 
    • Przez sprytnakw7
      Cześć!
      Poszukuję opinii o kierunku grafika reklamowa i edytorska na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie
    • Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej jestem z matmy słaba mam jedynki, dwójki, trójki z angielskiego mam 4,5, a z Geografii 3,4 z informatyki 4,5 reszta mi idzie bardzo dobrze czy dostanę się do technikum logistycznego,  i czy będzie tam trudno jeśli chodzi o matme i czy sobie poradzę!! 
    • @Łukasz, przeglądałem sobie trochę to forum i w pewnym wątku natknąłem się na twój komentarz, w którym wspomniałeś o doradcy zawodowym. Wymieniłeś zarówno Toruń jak i Gdańsk. Czy mógłbyś podać mi namiary na tego doradcę z Torunia? Możesz na priv.
    • Witam,  zastanawiam się nad wyborem studiów. Jestem uczniem 3 klasy liceum o profilu mat-fiz-inf. Radze sobie dobrze z j.ang, troche gorzej juz z roz. matematyka. Fizyki nie planuje wgl zdawać, ponieważ  myślę że lepiej abym skupił się na rozszerzonej matematyce, a fizyka jest równie trudna co matematyka, w mojej okolicy nie ma dobrych korepetytorów z fizyki. Myśle, o studiowaniu w Olsztynie/Białymstoku ew. mniejszym mieście Łomża. Kiedyś myślałem równiez o Wwa, ale chyba życie w stolicy jest nie dla mnie, a z tego co wiem wymagania na  studia w Wwa są bardzo wysokie. Chciałbym, aby ktoś kto ma więcej pojęcia doradził mi coś. Ja osobiście nie mam ściśle okreslonego kierunki na jaki chciałbym iść. Myślę o Informatyce/Logistyce/Budownictwie. Czy przy zdawaniu jedynie rozszerzonej matematyki oraz rozszerzonego j.ang mam szanse na dostanie się na takie kierunki? Czy muszę koniecznie coś dobrać? 
    • Proszę o pomoc i wypełnienie ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelw7wj7teupg1sS0Bjp-QxumSHsiNaS16JZCArikw-y2gA8w/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR0MEB6qlrb3xRfhkER0dvUM_ty3dU9q-E5l4E4vTTH0gxrTZlV28p0_Id8 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Узнайте про классный блог на тематику шторі на кухню.
agroxy.com/prodat/kukuruza-141/kirovogradskaya-obl

www.agroxy.com/prodat/pshenica-109/dnepropetrovskaya-obl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.