Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Studiuję na 1 roku 1 st. studiów stacjonarnych na kier. budownictwo na pk. Właśnie jestem po sesji, mam niezaliczony jeden przedmiot a mianowicie fizykę. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rezygnacja ze studiów w takim przypadku. Nie składałam żadnego podania o jakiekolwiek warunki czy coś. Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie przekroczyłam limitu 12 pkt ECTS to chyba jestem na drugim semestrze. I teraz moje pytanie: czy jeśli nie będę uczęszczać na zajęcia a jedynie podbiję legitymację to decyzję o wyrzuceniu mnie ze studiów otrzymam w okolicach końca semestru? Dodam, że chcę zrezygnować z powodów osobistych. Proszę o pomoc, ponieważ nie bardzo wiem jak to funkcjonuje, a jak wiadomo panie w dziekanacie lubią być niemiłe, a w pytaniu o warunki czy coś udzielają różnych odpowiedzi różnym osobom. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co ma do tego dział przedstaw się? przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do pytania, to odpowiedz masz w regulaminie studiów. 

Nie wiem o co chodzi z limitem 12 ects. 

Zawsze było tak, że trzeba było żłożyć podanie o warunkowe zaliczenie semestru, dopiero później podbić legitymację, dodatkowo warunek jest płatny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jaszczurka43
      Hej.
      Składam papiery na matematykę w rekrutacji zimowej i mam nadzieję, że się na nią dostanę. Wpadłam ostatnio na pewien pomysł, ale chciałabym żeby ktoś mi doradził czy to ma sens. Mianowicie chciałabym w rekrutacji letniej pójść również na inżynierię chemiczną, albo biomedyczną na innej uczelni.
      Czy ktoś może dobierał w taki sposób dwa kierunki studiów i czy widział zastosowanie dwóch takich kierunków w praktyce?
    • Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje. 
    • Przez Kamila Waktor
      Hej. Proszę o wypowiedzenie się studentów pielęgniarstwa na temat ilości zajęć na roku. Wybieram się od październik na ten kierunek i słyszałam, że podobno zajęcia codziennie od 8-20 :(. 
      Czy rzeczywiście tak jest? Jak pogodzić pracę zarobkową że studiami? 
      Wiadomo, trzeba się utrzymać podczas studiów jakoś. Sama wychowuje 3 letniego syna i jestem przerażona informacjami, że moge spędzać cały dzień na uczelni. Może jest tu jakaś samotna mama, która godzi te studia z pracą i opieką nad dzieckiem? Jak to jest z tym czasem na prace? 
    • Przez aniaxxx
      Hej! W tym roku zdaję maturę. Uczę się w liceum, rozszerzam polski oraz angielski. Chcę iść w kierunku studiów humanistycznych, konkretniej rozważam filologię czeską lub komunikację wizerunkową. Czy jest tu ktoś, kto mógłby powiedzieć mi coś więcej o tych kierunkach? 
    • Przez werjul
      Cześć, jestem studentka I roku chemii medycznej, ale kompletnie sie w tym nie widze, przede wszystkim praca w laboratorium jest dla mnie katorga, wiec chce jak najszybciej zrezygnować. Podczas rekrutacji dostalam sie tez na amerykanistykę no i teraz sie zastanawiam czy to nie byłby lepszy wybor. Dlatego mam pytanie do osob studiujących ten kierunek, obojetnie w ktorym miescie - czy jestescie zadowoleni, czy studia sa mozliwe do przejścia dla osoby po biol-chemie i ogolnie jakie sa Wasze odczucia. Z gory dziekuje za wszelkie informacje i odpowiedzi!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• 1. Nie ma znaczenia. Dobrze jeśli profil matematyczny 2. Tak. Można.  3. Publiczne są opłacane z podatków a prywatne z własnej kieszeni. Prywatne kosztują około 3000 za semestr czyli 6000 za rok 4. Wystarczy 3 lata.
    • Witam, nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale mam parę pytań... Mam nadzieję że odpowiesz. W tym roku kończę gimnazjum i trzymam się tego że chcę pracować w banku, w związku z tym mam parę pytań: 1)jakie liceum/technikum wybrać? Na jakie przedmioty zwrócić uwagę?  2)czy podczas studiowania można pracować już w zawodzie(i czy jest to prawdopodobne)  3) czy tak na ogół studia są drogie?  4)ile lat się studiuje?  Z góry dziękuję!!!   
    • Może jeszcze warto zmienić deklarację (za "moich czasów" była taka możliwość do początków lutego, nie wiem, jak jest teraz). Rozszerzony polski to naprawdę łatwa matura, nie przygotowywałam się do niej tak naprawdę (podobnie jak większość znanych mi osób), a wpadło mi 78 %  Poważniejszych przygotowań potrzebują tak naprawdę tylko osoby, które muszą mieć 90%+, bo idą na sinologię czy skandynawistykę. Żeby nie było- uważam, że warto mieć ogólną wiedzę także z zakresu ojczystego języka, bo przydaje się to potem na studiach  
    • Tutaj masz wszystkie uczelnie prowadzące filologię angielską w Warszawie i okolicach https://warszawa.taxi2140150.ru/anglistyka Na pewno na każdej prywatnej uczelni rekrutacją nie będzie tak restrykcyjne.  Pojedź jeszcze na targi edukacyjne i popytaj. Przejrzyj strony rekrutacyjne  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.adulttorrent.org

www.adulttorrent.org

www.topobzor.info

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.