Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

9lander

Co jest zle na tym Rysunku?

Witam, jestem tu nowy i potrzebuje pomocy, mam rysunek techniczny który narysowałem, lecz niestety według mojego wykładowcy jest źle wykonane Cięcie, a co za tym idzie przekrój, mógłby mnie ktoś nakierować jak powinno to wyglądać. Zdj modelu i rysunku przesyłem w załącznikach oraz poniżej. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

10880524_IMG_20180212_122824.thumb.jpg.5195ac48e5877112e6a6de166af97ac3.jpgreceived_1659476954118005.thumb.png.03c27fa11fb372522b7f142cf90dfae7.pngreceived_1659476627451371.png.c66a6be9fccd95a458fd936a464f431f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie forum korepetycji. Zapraszam na korepetycje.net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. 
      Chciałbym zacząć studia na kierunku administracja.Mieszkam w Warszawie wiec ten rejon głównie by mnie interesował.
      W moich propozycjach występuje szkoła SAN oraz WIT chyba, że ktoś miałby jakąś inną ciekawa propozycje ze szkół prywatnych, zaocznych.
      Z góry powiem, że bardziej zależy mi na skończeniu studiów, po prostu na dostaniu kwitku. Przez ostatnie dwa lata ciężko pracowałem więc jestem w stanie oplacać studia. Chce zacząć coś ze sobą robić, zeby nie obudzić sie z ręką w nocniku za kilka lat. Chce skończyć studia dla siebie, żeby udowodnić sobie, że potrafię i mogę. Poźniej oczywiście chciałbym coś działać w tym kierunku.
      Jest ktoś w stanie mi polecić jakąś uczelnie w warszawie bądź nawet okolicach gdzie jestem w stanie ją skończyć?
      Mogę dodać, że moje wyniki maturalne nie są na wygórowanym poziomie, bardziej przeciętnym.
      Dziękuje i liczę na ciekawe odpowiedzi.
    • A co możesz robić po tych kierunkach lub co chcesz po nich robić?
    • Jasne. Dziękuję!
    • Dlaczego? Mi się wydaje to ciekawym kierunkiem, no i jest ściśle powiązany z BHP.
  • Najpopularniejsze tematy na forum