Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

michal826

Witam!

Witam bardzo gorąco wszystkich użytkowników! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć. Nie mam konkretnego pomysłu na studia, zainteresowała mnie automatyka i robotyka, ale nie wiem, czy dałabym sobie tam radę. Zastanawiam się, czy przed podjęciem studiów muszę już mieć jakąś wiedzę dotyczącą tego kierunku, czy może jednak wszystkiego nauczę się studiując. Umiem fizykę, matematykę i informatykę na poziomie licealnym i nie miałam z tymi przedmiotami większych problemów. Matury rozszerzone z tych przedmiotów myślę, że napisałam na 70-80%. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czy jest szansa na poradzenie sobie tam w moim przypadku? Martwię się, że wszyscy już na starcie będą wiele rzeczy umieć, przez co nie dam rady nadrobić zaległości
    • Poznań to bardzo fajne miasto do życia Ja studiowałam w Poznaniu, moja siostra zresztą też. Duże perspektywy, miasto szybko się rozwija, a co za tym idzie, rosną możliwości. Jej udało się załapać po zarządzaniu do wspólnoty mieszkaniowej, do zamówień publicznych. Jak na osobę po studiach, z niedużym doświadczeniem to dla niej duży uśmiech od losu. Podejrzewam, że na jej zatrudnieniu zaważyło to, że zrobiła sobie wcześniej, na własną rękę, szkolenie z zamówień publicznych. Organizowała je w Poznaniu firma https://www.apexnet.com.pl/ . Teraz zapisała się na szkolenie z RODO, żeby być na bieżąco. Więc studia to jedno, a dodatkowe doszkalanie się i powiększanie kwalifikacji to drugie.
    • Tak z ciekawości- na jakiej uczelni studiowałeś romanistykę, że masz tak negatywne wrażenia? (O ile to nie tajemnica oczywiście :)). 
    • To kwestia profilu. Na PG jest bliższy zarządzaniu i trochę też produkcji. Na UG to bardziej profil czysto ekonomiczny.
  • Najpopularniejsze tematy na forum