Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Asd

Warunkowe wznowienie studiów

Cześć, czy ktoś z Was miał do czynienia z następującą sytuacją. Próbuję zakończyć studia mgr, lecz do absolutorium brakuje mi zaliczenia egz z 1 sem.  i zaliczenia egz z 2 sem.  (ten sam przedmiot podzielony na dwie części).  Pozostałe przedmioty mam zaliczone. Na dniach będę skreślony z listy studentów i chciałbym wznowić od razu studia, jednak w regulaminie studiów jest napisane, że wznowienia studiów można dokonać jedynie po zaliczeniu 1 sem. (wisi mi 1 egz jak wspomniałem powyżej). Czy ktoś był w podobnej sytuacji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj to indywidualna decyzja dziekana wchodzi w grę. Najlepiej udaj się już teraz do niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez penautbutter
      Witam, rozważam wybór kierunku Automatyka i Robotyka na PW na wydziale elektroniki lub mechatroniki. Aby dostać się na w. mech. potrzebuję po około 80% z rozszerzeń, co jest dla mnie do osiągnięcia, ale dochodzi stres i nerwy i może powinąć się noga, dlatego chciałbym zapytać,czy łatwo jest na tej uczelni zmienić kierunek w obrębie jednego wydziału? Mechatronika ma niższe progi, a i tak pierwsze dwa lata ma łączone z automatyką i robotyką na tym konkretnym wydziale, więc w razie czego taka opcja byłaby dla mnie idealna. Dziękuję z góry za pomoc
    • Przez penautbutter
      Witam. Niedlugo czeka mnie wybór studiów. Wybieram między PW a PWr na kierunek Automatyka i robotyka, z tym, że na internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii o wydziale mechatroniki, większość o AiR na PW dotyczy wydziałów Elektroniki i Technik Informacyjnych lub Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa. Jednak mają bardzo wysokie progi i jak podwinie mi się nawet lekko noga na maturze to nie mam szans się dostać. Więc czy jest tu ktoś kto studiuje, lub zna kogoś studiującego ten lub bliski kierunek na wydziale Mechatroniki? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez aleksandrakk
      Hej, czy jest tu może ktoś z politechniki wrocławskiej, najlepiej studiujący architekturę? Jestem ciekawa jak mniej więcej wygląda plan zajęć. Ile jest godzin zajęć w pierwszym semestrze (tygodniowo), czy ich ilość z czasem się zmienia, do której i od której na ogol trwają zajęcia, czy prawda jest ze zazwyczaj jeden dzień w tygodniu jest dodatkowo wolny, ogolnie czy da się zorganizować czas tak by studiować, pracować i rozwijać swoja niezależna pasje? 
    • Przez Łukasz
      Matematyka, fizyka i chemia nie mają przed Tobą tajemnic? Chcesz zdobyć perspektywiczne wykształcenie, które pozwoli Ci zarówno na dalsze realizowanie swoich zainteresowań i pasji, jak i na podjęcie ciekawej pracy zawodowej? W takim razie, oferta kształcenia Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej na pewno sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom!

• Przez obik98
      Hej, która uczelnie wybralibyscie na zarządzanie? PW czy UW? UW stoi wyżej w rankingu, natomiast słyszałem, ze po Politechnice Warszawskiej lepsze są perspektywy i pracodawcy lepiej sobie cenią absolwentów tej uczelni. Moglibyście mi doradzić która uczelnie warto wybrać i w czym jest lepsza od drugiej?