Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są opinie o tej uczelni? Czy warto wybrac takie kierunki? Lubię pomagać innym, ale nie wiem jak to przełoży się na zawód.

Jakie są tam progi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może trochę konkretniej, jakie kierunki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na WUM jest pełno kierunków, musisz się bardziej określić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pielęgniarstwo / położnictwo ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto. Pamiętaj że to zawody dla pasjonatów.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studiuje tam i jestem mega zadowolona ale tak jak pisał kolega wyżej, to nie są kierunki dla każdego. Mam wrażenie, że połowa mojego roku mimo wszystko pomyliła się przy wyborze kierunku.

Ja jestem mgeeeega:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Aleksandra3030
      Witam!
      Mam pytanie odnośnie studiow.Wiecie moze czy moge dostac sie na pielegniarstwo bez biologi i chemi chociazby na uczelnie prywatną? Uczylam sie powyzej wymienionych przedmiotow na poziomie rozszerzonym w szkole sredniej , ale nie zdawalam ich na maturze.Przy ostatecznej deklaracji zdecydowalam sie , ze pojde na humana i to byl ogromny blad ! bardzo dobrze szla mi biologia i teraz zaluje tej niemadrej decyzji...
      Jest szansa?
      A skoro juz bym sie dostala to kiedy chciala bym sie przenies na uczelnie publiczna na drugi rok to byl by to problem? Co o tym decyduje , dobre wyniki w uczelni prywatnej czy poprawa matury z przedmiotow rekrutacyjnych?
      Dodam , ze interesuja mnie studia we wrocławiu lub krakowie z racji na lokalizacje , ewentualnie szczecin.
    • Przez Milka123
      Witam,
      może ktoś się orientuje odnośnie powrotu średnich szkół dla pielęgniarek albo technika pielęgniarstwa? Są informacje w internecie na ten temat ale nie potrafię znaleźć, czy w rezultacie mają otworzyć coś takiego?
    • Przez Tośka
      Cześć, mam pytanie do studentek położnictwa na wumie.
      1)Jak obliczalyscie progi punktowe? Widziałam regulamin, ale nie jestem pewna czy dobrze to robię . 
      2)czy któraś z was może studiuje dwa kierunki jednocześnie? Kończę pierwszy rok biologii, i chciałabym studiować również położnictwo. 
      3)jak oceniacie w ogóle uczelnie i zajęcia? Jak z nieobecnościami? 
      Będę wdzięczna za odpowiedź

• Przez karoplina
      Cześć, 
      Chciałabym zacząć w tym roku studiowanie dziennie pielęgniarstwa na UJ w Krakowie. Nie planowałam tego wcześniej i nie dam rady już w tym roku poprawić matury. Moje wyniki to 54 %biologia rozszerzona, 66%matematyka podstawa, czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się? Wiem że podobni maja zwiększać ilość miejs.
      Wie ktoś coś na ten temat i ogólnie studiowaniu pielęgniarstwa na UJ? 
    • Przez adenozyna
      Studiujesz i pracujesz? Brak Ci czasu na zajęcie się swoją pracą dyplomową? A może po prostu brak Ci pomysłu na poprowadzenie tematu? Pomożemy! Zajmujemy się redagowaniem i korektą tekstów oraz pomocą merytoryczną przy pisaniu prac dyplomowych, od teorii po statystykę. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu nauk medycznych, czego dowodem jest zadowolenie naszych klientów. Masz jakieś pytania? Zapraszamy na naszą stronę na u.
      https://www..com/Piórem-pisane-494468520895030/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.