Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są opinie o tej uczelni? Czy warto wybrac takie kierunki? Lubię pomagać innym, ale nie wiem jak to przełoży się na zawód.

Jakie są tam progi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może trochę konkretniej, jakie kierunki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na WUM jest pełno kierunków, musisz się bardziej określić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto. Pamiętaj że to zawody dla pasjonatów.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studiuje tam i jestem mega zadowolona ale tak jak pisał kolega wyżej, to nie są kierunki dla każdego. Mam wrażenie, że połowa mojego roku mimo wszystko pomyliła się przy wyborze kierunku.

Ja jestem mgeeeega:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamila Waktor
      Hej. Proszę o wypowiedzenie się studentów pielęgniarstwa na temat ilości zajęć na roku. Wybieram się od październik na ten kierunek i słyszałam, że podobno zajęcia codziennie od 8-20 :(. 
      Czy rzeczywiście tak jest? Jak pogodzić pracę zarobkową że studiami? 
      Wiadomo, trzeba się utrzymać podczas studiów jakoś. Sama wychowuje 3 letniego syna i jestem przerażona informacjami, że moge spędzać cały dzień na uczelni. Może jest tu jakaś samotna mama, która godzi te studia z pracą i opieką nad dzieckiem? Jak to jest z tym czasem na prace? 
    • Przez Aleksandra3030
      Witam!
      Mam pytanie odnośnie studiow.Wiecie moze czy moge dostac sie na pielegniarstwo bez biologi i chemi chociazby na uczelnie prywatną? Uczylam sie powyzej wymienionych przedmiotow na poziomie rozszerzonym w szkole sredniej , ale nie zdawalam ich na maturze.Przy ostatecznej deklaracji zdecydowalam sie , ze pojde na humana i to byl ogromny blad ! bardzo dobrze szla mi biologia i teraz zaluje tej niemadrej decyzji...
      Jest szansa?
      A skoro juz bym sie dostala to kiedy chciala bym sie przenies na uczelnie publiczna na drugi rok to byl by to problem? Co o tym decyduje , dobre wyniki w uczelni prywatnej czy poprawa matury z przedmiotow rekrutacyjnych?
      Dodam , ze interesuja mnie studia we wrocławiu lub krakowie z racji na lokalizacje , ewentualnie szczecin.
    • Przez Milka123
      Witam,
      może ktoś się orientuje odnośnie powrotu średnich szkół dla pielęgniarek albo technika pielęgniarstwa? Są informacje w internecie na ten temat ale nie potrafię znaleźć, czy w rezultacie mają otworzyć coś takiego?
    • Przez Tośka
      Cześć, mam pytanie do studentek położnictwa na wumie.
      1)Jak obliczalyscie progi punktowe? Widziałam regulamin, ale nie jestem pewna czy dobrze to robię . 
      2)czy któraś z was może studiuje dwa kierunki jednocześnie? Kończę pierwszy rok biologii, i chciałabym studiować również położnictwo. 
      3)jak oceniacie w ogóle uczelnie i zajęcia? Jak z nieobecnościami? 
      Będę wdzięczna za odpowiedź

• Przez karoplina
      Cześć, 
      Chciałabym zacząć w tym roku studiowanie dziennie pielęgniarstwa na UJ w Krakowie. Nie planowałam tego wcześniej i nie dam rady już w tym roku poprawić matury. Moje wyniki to 54 %biologia rozszerzona, 66%matematyka podstawa, czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się? Wiem że podobni maja zwiększać ilość miejs.
      Wie ktoś coś na ten temat i ogólnie studiowaniu pielęgniarstwa na UJ? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Może jeszcze warto zmienić deklarację (za "moich czasów" była taka możliwość do początków lutego, nie wiem, jak jest teraz). Rozszerzony polski to naprawdę łatwa matura, nie przygotowywałam się do niej tak naprawdę (podobnie jak większość znanych mi osób), a wpadło mi 78 %  Poważniejszych przygotowań potrzebują tak naprawdę tylko osoby, które muszą mieć 90%+, bo idą na sinologię czy skandynawistykę. Żeby nie było- uważam, że warto mieć ogólną wiedzę także z zakresu ojczystego języka, bo przydaje się to potem na studiach  
    • Tutaj masz wszystkie uczelnie prowadzące filologię angielską w Warszawie i okolicach https://warszawa.taxi2140150.ru/anglistyka Na pewno na każdej prywatnej uczelni rekrutacją nie będzie tak restrykcyjne.  Pojedź jeszcze na targi edukacyjne i popytaj. Przejrzyj strony rekrutacyjne  
    • Hej, jestem Kinga. Od gimnazjum chcę zostać nauczycielką języka obcego.  Chciałabym studiować anglistykę, lub anglistykę z językiem obcym (niemieckim - gdyż z niego też maturę zdaje) Jednakże mam jeden problem, nie zdaje rozszerzonego polskiego, tylko samą podstawę z której będę miała około 80%. Z angielskiego rozszerzonego >90%. Moim celem jest kolegium nauczycielskie UW, ale szukam jeszcze innej alternatywy. Czy jest uczelnia na której język polski się nie liczy na filologię?   Pozdrawiam!   P.S Mieszkam blisko Warszawy.
    • Zawsze możesz spróbować biotechnologii. Może warto zrezygnować zrobić sobie rok przerwy, iść do pracy i wówczas przemyśleć pewne sprawy? Pierwsze słyszę że filolodzy angielscy szukają pracy. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.