Skocz do zawartości
gumisiovy

Fizjoterapia AWF Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać o studiowanie kierunku fizjoterapia na AWF w Krakowie. Jak wygląda rekrutacja na studia zaoczne na tym kierunku? Czy również przeliczane są punkty z egzaminu maturalnego? Jeżeli tak, to czy ktoświe, jakie były progi? (nie mogę nigdzie znaleźć). Oraz jak wygląda nauka? Czy zajęcia odbywają się tylko w weekendy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że przyjmują wszystkich ze zdaną maturą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi raczej, czy są jakieś progi punktowe na studia zaoczne? Nie mogę tego nigdzie znaleźć, więc gdyby ktoś mógł pomóc to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na AWF w Krakowie nie ma zaocznej fizjoterapii.

Znajdziesz taki kierunek na SUM Wydział Nauk o Zdrowiu Katowice. Zajecia piątek/niedziela.

W roku 2018, wymagany próg punktowy z matury rozszerzonej 30% (chemia lub biologia lub matma lub fizyka).

W roku 2017 na studia dzienne próg gwarantujący przyjęcie na fizjoterapię na SUM wynosił 47% z rozszerzenia.

Na dzienne AWF Kraków 68% z rozszerzenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Z tego, co mi wiadomo, 1. stopień IiE trwa 7 semestrów, a Twojego kierunku o 1 mniej. Jeżeli zostaniesz przyjętym na magisterkę z niego, możesz być pewnym konieczności nadrobienia różnic programowych.
    • Racja Dlatego przekwalifikowanie jest dosyć częstym zjawiskiem u inżynierów, którzy nie załapali się na stanowiska kierownicze i dyrektorskie. Warto też dodać, że zarobki polskich inżynierów są porównywalne do zachodnich pod względem stosunku do średniej krajowej. Rzecz w tym, że siła nabywcza przeciętnej polskiej pensji jest jaka jest i stąd (słuszne) wrażenie gorszego wynagradzania.   Jako ciekawostka - w UK średnia płaca starszego konstruktora mechanika (Senior Mechanical Design Enginner), a więc na stanowisku typowo umysłowym dla osoby po studiach, wynosi 38 570 GBP przy 29 009 dla całej gospodarki, co daje zaledwie 1,33 tej sumy. Tam również od inżynierów więcej zarabiają niektórzy pracownicy fizyczni - np. maszyniści, dla których różnica przemawia na znaczną korzyść. Minęły czasy, gdy wykształcenie wiązało się z awansem ekonomicznym. Teraz o zarobkach decyduje tylko i wyłącznie popyt na dane kwalifikacje.
    • Dzień dobry, jestem studentką pedagogiki (V rok) wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W ramach badań do pracy dyplomowej przeprowadzam ankietę dotyczącą, czy chodzenie do przedszkola ma wpływ na jego dalszy rozwój. Zapraszam do wypełniania https://docs.google.com/…/1FAIpQLSejWLE5mXGFDNxt6J…/viewform
  • Najpopularniejsze tematy na forum

kover-samolet.com.ua/kovry/vostochnye-kovry/

www.agroxy.com/prodat/proso-136/poltavskaya-obl

http://adulttorrent.org/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.