Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie jestem w klasie maturalnej na profilu mat-fiz. Z matury celuje w: mat(pp) 85% (pr)60%, fiz 35%, ang (pr) 85-95%.

Zastanawiam się która uczelnia i kierunek będzie lepszym wyborem: 

Teleinformatyka czy Elektronika i telekomunikacja?

ZUT Szczecin czy PUT Poznań? 

Jak uważacie? 

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poznań. Kierunek to kwestia preferencji. Nie ma wielkich różnic między tymi kierunkami. To znaczy różnice programowe są znaczne ale oba dają szerokie możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Łukasz napisał:

Poznań. Kierunek to kwestia preferencji. Nie ma wielkich różnic między tymi kierunkami. 

Dobrze, co do kierunków rozumiem, ale jeśli chodzi o uczelnie- czy jest aż tak wielka przepaść pomiędzy nimi? Prosiłbym o więcej informacji :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej jest przepaść między Poznaniem a Szcecinem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez herbatka
      Cześć, mam pytanie, czy ktoś studiuje bądź ukończył już studia na kierunku chemia medyczna? Jakie są perspektywy pracy po tym kierunku i czy jest problem z jej znalezieniem? Jak same studia wyglądają? Ciężkie czy raczej do przejścia? Pytam, bo mam zamiar wybrać się na ten kierunek i mam więcej pytań niż odpowiedzi 
    • Przez MRG
      Jestem w 4 klasie technikum i stoję przed wyborem przedmiotów rozszerzonych na maturze. Myślę nad pójściem na mechanikę i budowę maszyn na politechnice Warszawskiej. Przejrzałem współczynniki wagowe itd. ale nadal mnie nurtuje kilka zagadnień i najlepiej aby odpowiedział mi na nie ktoś kto zna to z praktyki. Jak na razie myślałem nad wzięciem matematyka i fizyki. Mam parę pytań:
      Który wynik będzie brany pod uwagę z matematyki?
      Czy jeżeli wezmę na rozszerzeniu poza matmą i fizyką również np informatyke to czy wynik z niej będzie miał jakieś znaczenie o czy jest możliwość że na przykład w postępowaniu będą brane pod uwagę wyniki że wszystkich wcześniej wskazanych przedmiotów?

how to promotion website

search engine reputation management

web development

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.