Skocz do zawartości

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć!   Mam dla Was następujące pytanie: czy zdając inżyniera ze specjalizacji geodezja górnicza na Polibudzie Śląskiej jestem w stanie dostać się na studia stopnia II z geodezji i kartografii na innej uczelni? Ponoć jako absolwent będę mógł pracować też w przedsiębiorstwach geodezyjnych, a nie tylko jako mierniczy na kopalni. W sumie bardzo dużo przedmiotów, które są na geodezji na innych uczelniach są u mnie też. No ale czy pozwala to na studiowanie geodezji później gdzieś indziej? Właśnie niekoniecznie górniczej. 
    • Jestem dzieckiem nauczycielki. 1800 zł na rękę po 20 latach pracy. 4500 można, ale chyba właśnie jako dyrektor albo wicedyrektor,a to dopiero po latach pracy i wszyscy też dyrektorami być nie mogą. Z angielskiego można dawać też korki. Wracasz z jednej pracy i zaczynasz drugą, trochę nie ma życia, ale ok. Oczywiście można też jako anglista pójść do korpo i dostać te 4 tysiące razem z pakietem prywatnej opieki medycznej  i karnetem na siłownię na dzień dobry za wklepywanie danych, ale to by była porażka, bo przecież nie pracujemy w szkole.  
    • Formalnie nie istnieją, ale te kolegia, które znalazły sobie uczelnię opiekuna, zostały włączone w jej struktury. Dawne kolegium funkcjonuje teraz jak wszystkie inne kierunki na UW jako nauczanie języków obcych. 
    • awansu do czego??   można zostać dyrektorem lub wicedyrektorem. Generalnie 3 na 100 osób w szkole. A reszta zarabia od 1500 do 2500 wysługa.  Praca rozwojowa - czytaj musisz zgodnie z ustawa stale się szkolić, aaaa zapomniałem dodać, za swoje się szkolić. Studia podyplomowe za swoje - od 3 do 5 000 zl za rok.  Szkolenia, kursy płatne  i w dodatku poza godzinami pracy.  Żartujesz sobie? Bardzo bliska mi osoba jest nauczycielem mianowanym 2 100 zł na rękę z wysługą w Toruniu - 10 lat pracy w zawodzie.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.