Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

pawlo3253

Problem z zatrudnieniem

Witam. Mam taki problem, zrezygnowałem ze studiów, zarejestrowalem się w PUP po czy straciłem status bezrobotnego przez nie stawienie sie. Teraz podjąłem prace. Pracodawca mówi żebym poszedł zarejestrował się w PUP a on mnie z tamtad zatrudni ale nie mogę bo zostałem wyrzucony. Co zrobić w takiej sytuacji? W jaki innym sposób może mnie zatrudnić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co to ma wspólnego z działem dziekanat i ze studiami. Trudno coś doradzić. Zapytaj w Pup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• To tak jak na Prawie, maniacy chodzą już w garniakach, a Ci najwięksi popaprańcy z teczką i to czasem przypiętą do ręki kajdankami. Znało się takie przypadki. Czaszka myślę jest tak samo niezbędnym elementem w medycynie jak ołówek B2 na ASP.
    • Najlepsze są te pytania o "kontakt z ludźmi". Uczciwie, większość ludzi powiedziałaby, że nienawidzi ludzi, a szczególnie tłoku przy kasie i w windzie, ale oczywiście, dla dobra rekrutacji ludzie są wspaniali i w ogóle kochajmy się wszyscy, bo tak Lenon kazał.
    • Dobieranie studiów na podstawie wyników w szkole, czyli "gdzie najlepiej będzie mi pasować" jest zgubne i świadczy tylko o tym, że studia są po to, żeby papier zdobyć i nic więcej. Jak się na studiach nie zaangażujesz, nie przyłożysz, nie zdobędziesz doświadczenia, to potem rynek pracy bardzo szybko to zweryfikuje. Przemyśl to.
    • Było wiele razy na forum. Polecam przestrzegać regulaminu i najpierw poczytać.  W skrócie. Możesz się przenieść ale na to musi wyrazić zgodę dziekan na nowej uczelni. Musisz mieć zaliczony rok. Zostaną wyznaczone różnice programowe. Tak jeśli nie zdasz roku zaczynasz od nowa. Resztę odczytasz z forum
  • Najpopularniejsze tematy na forum