Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez ad13
      Witam, w październiku zaczynam studia i mam wielki dylemat. 
      interesuję się lotnictwem od kiedy pamiętam, zawsze chciałem zostać pilotem, a teraz mam szansę studiować lotnictwo i kosmonautykę na politechnice poznańskiej.
      Problem w tym, że studia te są tylko jednego stopnia, funkcjonują od 2016 roku, więc nie wiem jak wygląda poziom nauczania a ponadto interesuje mnie w nich w sumie tylko specjalizacja pilotaż, na którą trudno się dostać.
      Moją drugą opcją, na którą się dostałem jest Automatyka i Robotyka na Wydziale Informatycznym, co prawda się tym nigdy nie interesowałem, ale poczytałem, że są po tym fajne perspektywy i wgl.

Moje pytanie brzmi więc co wybrać, byłbym wdzięczny za każdą pomoc. 
    • Przez vinter
      Witam,
      zastanawiam się nad dwoma wydziałami (kierunek automatyka i robotyka). Jeden z nich to Wydział Elektryczny na Politechnice Warszawskiej a drugi to wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (IMiR) na AGH w Krakowie. Czy mógłbym prosić o pomoc w decyzji, czym się różnią te studia, co według was jest lepsze, po czym lepsza praca.
      Z góry dziękuję za pomoc! 
    • Przez vinter
      Witam,
      Chciałbym poprosić o wypowiedzenie się na temat kierunku studiów Automatyka i Robotyka na Politechnice Warszawskiej na wydziale elektrycznym oraz na AGH na wydziałach IMIR i EAIB.
      Chciałbym również wiedzieć który z tych przygotuje mnie również pod kontem programowania robotów i sterowników PLC, czytając programy studiów znalazłem to na każdym z nich ale nie wiem w jakim stopniu jest to realizowane.