Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Espresso

Opłata maturalna

Witam

Na stronie OKE wychodzi mi że nie muszę uiszczać opłaty , ale chciałem się jeszcze upewnić.

Za pierwszym razem złożyłem deklarację maturalną , ale nie podszedłem do matury.Za drugim podszedłem i zdałem.Teraz podchodzę za trzecim razem , żeby sobie poprawić i mam pytanie.

Czy liczą się fizyczne podejścia (czyli byłem i napisałem) , czy samo złożenie deklaracji jest tak traktowane ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń do OKE i się dowiesz. 

Moim zdaniem same deklarację wystarczą, dlatego, że muszą dla CIebie przygotować arkusze maturalne i ponieść koszty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla świętego spokoju pojechałem osobiście , dostałem odpowiedź że liczą się fizyczne podejścia (Czyli napisanie i oddanie arkusza).Na stronie OKE przy wybraniu egzaminów które zdaję , też wychodzi 0 zł.

Zdaję w szkole zaocznej , tak więc wolę się w 15 miejscach upewnić czy wszystko jest ok :--)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi