Skocz do zawartości
EMCSA

[Wrocław] Praktyki w dziale relacji inwestorskich

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez herbatka
      Cześć, mam pytanie, czy ktoś studiuje bądź ukończył już studia na kierunku chemia medyczna? Jakie są perspektywy pracy po tym kierunku i czy jest problem z jej znalezieniem? Jak same studia wyglądają? Ciężkie czy raczej do przejścia? Pytam, bo mam zamiar wybrać się na ten kierunek i mam więcej pytań niż odpowiedzi 
    • Przez agnieszka147
      Cześć, zastanawiam się nad pójściem na chemię medyczną. Czy ktoś może mi powiedzieć, co mogę robić po tym kierunku konkretnego?
    • Przez werusia
      Uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję
      https://goo.gl/forms/zVNzVkX8JMsWv2MF3
    • Przez Fajterkaczan
      Cześć, 
      Dreczy mnie myśl o zmarnowanej przyszłości. Po maturze w wieku 19 lat poszedlem na informatykę Politechnika Łódzka. Ze wzgledu na moje ignoranckie podejscie i klopoty z ówczesną dziewczyna porzucilem ten kierunek na rzecz logistyki Uniwersytet Łódzki (licencjat) . Po ciezkich bojach z customer service, pracach na magazynach i stażu dostalem się na pozycję młodszego specjalisty ds zakupów nieprodukcyjnych. 
      Praca ta jest stresujaca i bardzo wymagajaca. Zarobki ksztaltuja sie na poziomie 3500 netto socjal (obiady, siłownia, ubezpieczenie laptop letefon). 
      Przez te kilka lat zycie nauczylo mnie szacunku i zaangażowania do pewnych spraw. 
      Studiuje zaocznie kierunek zarzadzanie i inzynierie produkcji na PŁ. II stopien. Jest ciezko ale daje rade. 
      Chcialbym podjac sie walki o tytul inżyniera z informatyki raz jeszcze. Jestem zdeterminowany do osiagniecia tego celu aczkolwiek obawiam sie iz jest za pozno. Zanim obronie magistra skoncze 26 lat. Przy dobrych wiatrach 4 lata inzyniera w trybie niestacjonarnym osiagne w wieku 30 lat. 
      Zastanawiam sie czy warto. Czy warto przeznaczac na to czas? 
      Biore pod uwage rozpoczecie tych studiów rowniez w trybie stacjonarnym. Dzieki pracy od 19 roku zycia udalo mi sie odlozyc okolo 80 tys zlotych wiec stac by mnie bylo na oplacenie swoich potrzeb przyjemnosci i wakacje. 
      Prosze o poradę czy zaryzykowac i podjac probe pokonania swojej traumy, czy lepiej dac sobie spokoj i skupic sie i isc w tym kierunku w ktorym juz cos osiagnalem. 
      Które studia pomogą mi polaczyc logistyke i informatyke? Ciekawi mnie temat tworzenia baz danych. Rozpoczalem ponownie nauke jezyka Python ale ze wzgledu na brak czadu porzucilem ten pomysl. Na studiach liznalem jezyka C. 

• Przez Nevvra
      Hej, pisze do was w sprawie kierunku studiów a mianowicie resocjalizacji (akademia wsb w Dąbrowie Górniczej), czy ktoś studiuje, studiował i może coś więcej mi o tym kierunku powiedzieć? jak tam jest? ciężko, łatwo itp? jak wygląda cała sytuacja na studiach, i czy będe mogła iść pracować w więzieniu po tym? Dziękuję za każdą odpowiedź  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.