Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

EMCSA

[Wrocław] Praktyki w dziale relacji inwestorskich

Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Problematyk
      Witam wszystkich. Właśnie skończyłem technikum informatyczne (z którego nic się nie nauczyłem o zawodzie), napisałem maturę (prawdopodobnie zdałem, czekam na wyniki).. Chcę wyprowadzić się do Warszawy w celach zarobkowych, ale i podjąć się dalszej nauki. Chciałbym się poradzić czy zna ktoś jakąś prywatną szkołę w Warszawie gdzie zaocznie będę mógł studiować i jest łatwo, żeby ciągła nauka nie kolidowała mi z pracą.. Chciałbym żeby to nie był jakiś ścisły kierunek, taki gdzie jest mało matematyki, a w szczególności języka ANGIELSKIEGO... Wiem, że w dzisiejszych czasach jest on wszędzie, ale naprawdę wgl mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do rosyjskiego. Nie mam wybranego kierunku, na który chcę iść, bo jak wspominałem wcześniej po tej szkole czuję się jak po zwykłym liceum. Może ktoś właśnie studiuje na jakiejś prywatnej uczelni i chciałby podzielić się doświadczeniami. Czekam na odpowiedzi i z góry wielkie dzięki
    • Przez ulala
      Cześć! Bardzo proszę o pomoc.
      Mianowicie pisze swój pierwszy rozdział na zaliczenie przedmiotu i mam w nim 1.1znaczenie ku klux klanu na tle historii USA, 1.2 najważniejsi członkowie i oogólnie również powstanie tej organizacji. Czy taki podział będzie znośne zaczęłam to pisać bez ustalenia tytułu pracy i nie wiem jaki mógłby on być. Bardzo bardzo proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi 
    • Przez arekmazurek
      Witam potrzebuje pomocy w pracy licencjackiej w postaci wypełnienia ankiety Z góry bardzo dziękuję
      oto link https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5b156f6859a77/
    • Przez kaskakaska
      Witam, 
      jestem absolwentką wybierającą się na studia zaoczne. Na moim celowniku znalazło się bezpieczeństwo wewnętrzne i teraz pytanie do was: jak z pracą po tym kierunku?
      Kierunek jest bardzo interesujący lecz obawiam się że po studiach będę w przysłowiowej czarnej d* 
    • Przez sleepy
      Witam,
      potrzebuje pomocy w badaniach. Jeśli ktoś może i chce, to proszę o wypełnienie ankiety. Nie zostało dużo czasu, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się to wykonać  
      http://www.ebadania.pl/ff53af87d7d3c16d
      Z góry dziękuję