Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Dzień dobry,

Aktualnie jestem w trzeciej klasie liceum i poważnie zastanawiam sie nad wyborem kierunku studiów. Jestem na profilu z rozszerzona geografią, matematyką i wosem, jednak z tych przedmiotow interesuje mnie geografia (matematyka w dużo mniej znacznym stopniu, wiedza o społeczeństwie w ogóle). Czy ktoś może polecić mi studia naciskające głównie na geografie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Geografia, geoinformatyka, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna? ;) Ciężko stwierdzić, na czym konkretnie Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turystyka i rekreacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mic
      Witam, mam 28 lat w tym roku chciałbym wrócić na studia, zawsze pasjonowała mnie informatyka ale przez duże problemy z matematyką w liceum i słabo zdanej maturze z matematyki na poziomie podstawowym nie poszedłem na studia informatyczne. Czy jest to możliwe aby nadrobić materiał z matematyki i przygotować się na studia, żeby nie mieć potem dużych problemów z zaliczeniami? Proszę o jakieś porady po jakie książki czy materiały sięgnąć. Jeżeli chodzi o uczelnie to myślałem o SAN w Łodzi w trybie niestacjonarnym, czy to dobry wybór? Czy lepiej iść na UŁ na Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej?
    • Przez Olga111
      Hej:) Za niedługo matura, co za tym idzie- trzeba zacząć się interesować wyborem uczelni;) Niestety w moim przypadku nie jest to takie proste, ponieważ nie mogę znaleźć kierunku wymienionego w temacie ( angielski jako pierwszy język, drugi-hiszpański).  Jedyne gdzie znalazłam takowy kierunek to Wyższa Szkoła Biznesu, która jest uczelnią prywatną i nie cieszy się mega dobrą opinią.
      Więc prosze o pomoc. Studiował lub studiuje ktoś z was na takim kierunku, lub słyszał o takim połączeniu? Jeśli tak to gdzie?  Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat WSB? 
    • Przez Mika6196
      W tym roku zdaje maturę z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym, reszta to podstawa. Jednak z chemii nie jestem zbyt dobra a biologia nie jest moim ulubionym przedmiotem. Wiem ze nie pójdę na studia medyczne,bo się do tego nie nadaje i zwyczajnie nie chce, nauka chemii i biologii nie sprawia mi przyjemności. Problem mam w tym, ze nie wiem na jakie studia iść po maturze,co warto rozważyć i o czym pomyśleć. 
    • Przez Agnieszka_OnlineAcademy
      Rozwiązywanie zadań przez Internet z matematyki, analizy matematycznej, fizyki, chemii na wszystkich poziomach nauczania (również po angielsku), pomoc przy sprawozdaniach.
      Jeżeli nie jesteś w stanie rozwiązać zadania z ww. przedmiotów lub nie radzisz sobie ze sprawozdaniem z laborek skontaktuj się z profesjonalistami w tej dziedzinie.
      Prześlij treści zadań na nasz adres mailowy oraz podaj termin na kiedy mają być zrobione. Odpiszemy tego samego dnia i przedstawimy naszą wycenę.
      Zadania mogą być wykonane z dokładnym opisem, bardziej przejrzystym niż podręcznikach i zbiorach zadań, tak aby można było łatwo zrozumieć skąd co się wzięło.
      Online Academy to zarejestrowana i legalnie działająca firma, wpisana do CEiDG.
      Zapraszamy!