Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
- rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
- matematyka dyskretna,
- algebra abstrakcyjna i liniowa,
- równania różniczkowe zwyczajne,
- metody numeryczne,
- teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nuragashi
      Witam,
      parę dni temu okazało się, że nie zdałam matury z matematyki na poziomie podstawowym. Kiedy przyjechałam do szkoły odebrać wyniki (a raczej ich nie odebrać) to z tego całego szoku i amoku wypisałam od razu deklarację na poprawkę 21 sierpnia tego roku ale okazuję się, że nie będę mogła przystąpić do tej poprawki, nie będę mogła w tym dniu być w szkole i w ogóle sierpień odpada! Chcę za to na 100% móc napisać maturę z matematyki jeszcze raz w maju 2019 ale no właśnie...czy nie przystępując do sierpniowej poprawki, na która wypisałam już deklarację, będę mogła pisać tylko jedną maturę z matmy w maju czy znowu od początku wszystkie? 
    • Przez wiola00
      Witam. Mam pytanie głownie do osób studiujących Informatyke i Ekonometrię na AGH. Zacznę od tego, że jestem tegoroczną maturzystką. Zastanawiam się nad wyborem IiE a Matematyka na AGH. Na matematykę powinnam się dostać, na IiE również szanse mam. Chcialabym iść w kierunku tej ekonometrii. Na 90 proc nie bedzie to czysta informatyka. Czytając opisy obu tych kierunków mam wrażenie, że wiecej o ekonomii dowiem się na matmie. Sprawdzałam także Syllabus. Jednak zastanawia mnie poziom trudności informatyki tam. Boje się, że jest to kierunek skierowany głównie dla tych, którzy swoja przyszlosc wiążą z czystym programowaniem. 
      Samą ten informatykę teoretycznie miałam w liceum, ale wyglądało to tak, że obecnie znam podstawy podstaw C++, nic poza tym. Oczywiście 5 miałam, ale tak naprawde to o niczym nie świadczy, więc moge powiedzieć, że jestem zielona w informatyce  
    • Przez lucasso
      Wejdź na sieumie.pl Zrób zdjęcie zadania, problemu matematycznego Prześlij je - otrzymasz film z rozwiązaniem Twojego zadania i omówieniem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.