Skocz do zawartości
wera.zm

Kierunek studiów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!;-)

Na jaki kierunek studiów mogę iść oprócz medycyny i Studia na kierunku biologia, żeby potem zrobić specjalizację z medycyny sądowej (kryminalistyka)? Na biologię nie chciałabym iść ponieważ zwierzęta, rośliny itd. mnie nie interesują, to zostaje tylko medycyna czy jest coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest biologia sądową. Ale tylko po medycynie możesz liczyć na poważną karierę w tym zawodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Czy wie ktoś jaki był próg punktowy na prawo na UŚ w 2018 roku(dzienne) i ile wypadałoby mieć punktów w tym roku, żeby się dostać? Bo powiem szczerze, te studia są moim marzeniem, a z tego co widzę, bardzo ciężko się na nie dostać. Zdaję rozszerzenia z 3 przedmiotów, z czego 1 wiem, że mi podejdzie, więc liczę na około 150 punktów(przy dobrych wiatrach).
    • Rozszerzenie x 0,25 podstawa x 0,125
    • Cześć, mam na imię Ania! Studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim i właśnie przygotowuję swoją pracę magisterską dot. oceny wiedzy studentów na temat zdrowia reprodukcyjnego - jeśli również studiujesz na jednej z krakowskich uczelni, będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie tej krótkiej (4 min) ankiety.  Liczę na Twoją pomoc i serdecznie zachęcam do dzielenia się linkiem  Niech będzie nas jak najwięcej!    Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAWShf_C3zzBWSbNYcCqk0LAG6we0j80tC7GhqQ8xZ79vVZw/viewform   
    • Cześć, jestem studentką V roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, dotyczącej kreatywnej rachunkowości i oszustw księgowych, która skierowana jest do osób zajmujących się zawodowo księgowością. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy, a jego wyniki zaprezentuję w pracy magisterskiej.   Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.   Link do kwestionariusza: https://forms.gle/BNGTeVzGPGg5TBj39   Pozdrawiam, Kamila
  • Najpopularniejsze tematy na forum

автоматический полив украина

www.agroxy.com/prodat/kukuruza-141/hersonskaya-obl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.