Skocz do zawartości
wera.zm

Kierunek studiów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!;-)

Na jaki kierunek studiów mogę iść oprócz medycyny i biologii, żeby potem zrobić specjalizację z medycyny sądowej (kryminalistyka)? Na biologię nie chciałabym iść ponieważ zwierzęta, rośliny itd. mnie nie interesują, to zostaje tylko medycyna czy jest coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest biologia sądową. Ale tylko po medycynie możesz liczyć na poważną karierę w tym zawodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• w Polsce z założenia psychologia to jednolite studia magisterskie. W związku z tym musisz się przenieść, czy od razu na 4 rok? to zależy. Składasz podanie do dziekana ze swoim wykazałem zrealizowanego programu studiów. Wówczas Uczelnia zakwalifikuje Cię na konkretny rok studiów. 
    • Dzień dobry, powinna Pani szukać przygotowania pedagogicznego do języków obcych, wtedy otrzyma Pani informacje czy nabędzie Pani uprawnień do uczenia obu języków. Chcąc być nauczycielem powinna Pani posiadać kwalifikacje nauczycielskie niezależnie od typu szkoły. W warunkach specjalnych na zatrudnienie bez przygotowania pedagogicznego, może wyrazić zgodę dyrektor placówki.
    • Dzień  dobry,
      Jestem studentką trzeciego roku psychologii we Francji. Obecnie odbywam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze zimowym w ramach programu Erasmus+ w języku polskim. Studiować w Krakowie spodobało mi się bardzo. Zastanawiam się więc, czy nie kontynuować moje studia  drugiego stopnia w Krakowie. 
      Czy ktoś z was może wie, czy jest możliwość dostać się od razu na studia drugiego stopnia (czwarty rok psychologii) w Krakowie po zakończeniu trzecziego roku licenciatckiego we Francji ? Jakie są konkretne kierunki ? Czy organizują egzaminy wstępne ?  
      Bardzo będę wdzięczna za każdą odpowiedź. 
      Pozdrawiam 
    • Oczywiście, że tak. To w dalszym ciągu są maszyny. Tylko sterowane komputerowo
  • Najpopularniejsze tematy na forum

poliv.ua

У нашей организации полезный web-сайт , он рассказывает про Супердиффузионная мембрана Dachowa https://eurobud.com.ua
www.agroxy.com/prodat/kukuruza-141/hersonskaya-obl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.