Skocz do zawartości
Newbie00

Studia Wrocław na prywacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od przyszłego roku planuję wybrać się na studia. Mieszkam nieopodal Wrocławia/Opola.

Chciałbym się Was zapytać, studentów, byłych studentów, być może i pracowników o uczelnię WSB. Jest warta polecenia czy to kwestia kierunku?

Zaznaczam, że jeśli miałbym się na nią wybrać, to na kierunek informatyka zaocznie.

Proszę o opinię czy porady dot. innych uczelni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o uczelnie niepubliczne to jedna z lepszych sieciówek, gwarantuje ukończenie studiów. Solidna uczelnia.

Co do kierunku to już kwestia indywidualnych preferencji. Przy czym informatyka jest typowym kierunkiem dla pasjonatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem absolwentem technikum informatycznego. Obecnie pracuję jako pomoc informatyczna w dużym zakładzie - dlatego myślę, że te studia to dobry wybór.

Jedyne czego się obawiam to przedmioty czysto matematyczne (matematyka, matematyka dyskretna). Przyzna się bez bicia, że nigdy nie byłem dobry z liczenia itd.

Czy materiał podawany na studiach jest nie do przerobienia przez taką osobę jak ja? Jestem zmotywowany do ewentualnych korepetycji z tego przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matematyka, statystyka i inne przedmioty obliczeniowe są na bardzo wysokim poziomie. Pewnie na uczelni niepublicznej będzie Ci łatwiej je zaliczyć niż na politechnice czy uniwersytecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Karina 998
      Dzień dobry
      Studiowałam kierunek filologia polska. Mam parę zaliczonych przedmiotów . Jak mam udowodnić że np ochronę własności intelektualnej , BHP i ergonomię , przysposobienie biblioteczne , wykład monograficzny mam zaliczone tzn te przedmioty . Może i zadaje głupie pytanie ale nie wiem jak mam się za to zabrać na innym kierunku studiów i na innym wydziale . Czy po wydruku indeksu z wirtualnej wystarczy że pójdę do dziekanatu i potwierdza mi że indeks jest zgodny z oryginałem ? Proszę o odpowiedź i z góry dziekuje
    • Przez Sandii
      Hej, poszukuję osoby, która mogłaby mi opowiedzieć o kierunku chemia i analityka przemysłowa na politechnice wrocławskiej. Myślę nad wyborem tego kierunku i chciałabym się dowiedzieć o nim jak najwięcej.
    • Przez Tadeusz
      Cześć,
      Pisze mature z rozszerzonej geografii, angielskiego, francuskiego i myśle nad wosem. Pisze podstawową matme i polski.
      Z matmy na podstawie daję sobię radę. Bardzo interesuje mnie handel. Myślałem żeby studiować finanse i rachunkowoś, biznes międzynarodowy jednakże coś związanego z handlem. Chciałbym pójśc na studia do Warszawy, Gdańska lub Poznania. Boję się że z podstawową matematyką nigdzie się nie dostanę na uczelnie publiczne związane z finansami i handlem. A na rozszerzonej matmie nie dał bym rady.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, zamierzam starać się o przyjęcie na wojskową akademie techniczną i szukam kogoś kto mi podpowie jak wypełnić wniosek, bo trochę się krótko mówiąc cykam że popełnię jakiś błąd przez co nie przyjmą wniosku. Podstawowe rzeczy to czy wypełnić m go dużymi literami, czy po prostu tak się zwykle pisze i czy kolor długopisu ma znaczenie (trochę głupie pytanie, ale już nie jeden wniosek musiałem przepisywać bo trzeba było do niego użyć czarnego zamiast niebieskiego), oraz co mam wpisać w tabele z wykształceniem, skoro jeszcze nie ukończyłem technikum, oraz to czy w pracę zawodową mam też wpisać staż i praktykę zorganizowane przez szkołę w ramach kształcenia w technikum?
    • Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałem zapytać o kierunki na Prz mianowicie Logistykę i Transport głownie chodzi mi tu o próg punktowy na te dwa kierunki. W tym roku po maturze ostatecznie zdecydowałem że chciałbym podjąć studia na którymś z tych kierunków. Interesuje mnie który z nich jest łatwiejszy pod względem matmy i fizyki oraz na który łatwiej się dostać i na jakim poziomie trzeba zdać matematykę aby mieć jakiekolwiek szanse na przyjęcie. Na stronie prz znalazłem tylko że na logistykę w 2017 było aż 8 osób na miejsce lecz chciałbym wiedzieć jaki był próg punktowy.   Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi. 
    • Może najpierw sprecyzuj, cobyś chciał w tych finansach robić. Bo do jednego matematyka przyda się bardziej, do innego mniej. 
    • Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś na tyle dobry z matematyki, by ją studiować Sam ten przedmiot jest na pozostałych kierunkach w nieporównywalnie mniejszym wymiarze (wręcz szczątkowym porównując do kierunku matematyka), a wydział ZiE PG ma obiegową opinię "wydziału gier i zabaw", więc Twoje plany awaryjne to jednak zupełnie inny kaliber.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

agroxy.com/prodat/oves-122/kirovogradskaya-obl

https://agroxy.com

http://agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.