Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Zuzia

Studia rozpoczynające się od semestru letniego?

Cześć Wszystkim!

Z uwagi na to, że chciałabym zmienić studia (i kierunek i miasto w którym studiuje) szukam uczelni na których mogłabym rozpocząć naukę od semestru letniego(pierwszy rok, studia 1-wszego stopnia).

Poszukuje uczelni w Warszawie i  w Trójmieście, kierunki typu psychologia zarządzania/biznesu, językowe, zarządzanio-podobne.

Czy ktoś zna jakieś w miarę dobre uczelnie, które pasowałby do mich kryteriów? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej tylko uczelnie prywatne. W Warszawie jest sporo dobrych renomowanych uczelni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mooooonar
      Witam serdecznie, tak jak w temacie interesują mnie Studia z zakresu Psychologi Klinicznej / Sądowej - Studia Zaoczne Tylko w Piątki ;d w od roku akademickiego 2018/2019 Jeżeli ktoś uzytkowników forum posiada informacje na której uczelni moge studiowac w takim systemie, uprzejmię prosze o podzieleniem się która uczelnia oferuje możliwośc studiowania w takim systemie. Najbardziej zalezy mi na uczelniach na terenie Woj.Śląskiego i najbardziej zalezy mi na Uniwersytecie Śląskim jednak tam zjazdy odbywaja sie co dwa tygodnie lub wieczoram od pon do pt, jestem w stanie poza Śląskiem nawet do dojeżdzać do Krakowa, Wrocławia, Opola, Rzeszowa, Łodzi, Warszawy, Kielc,  czy w najgorszym przypadku Poznania jeżeli faktycznie zjazdy bedą odbywac sie tylko w piątki. Z charakteru mojej pracy mam mozliwość jedynie studiować w ten jeden dzień tygodnia. Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi. Piotrek vel Monar ;d 
    • Przez Qoorive
      Witam, za jakiś czas będę się zmagać z wyborem uczelni na której chcę studiować. Czy mogłabym prosić o jakieś opinie odnośnie architektury na Politechnice Warszawskiej, Wrocławskiej, a Śląskiej? Którą najlepiej wybrać? Czy poszczególne uczelnie różnią się znacząco podejściem do kierunku? I jak wygląda sytuacja po studiach, czy któraś jest zdecydowanie bardziej uznawana przez pracodawców? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Visss
      Witam, w tym roku podchodzę do matury. 
      Zaczne od tego, że jestem w Technikum Organizacji Reklamy. Mam problem z wyborem studiów. 
      Sprawa wyglada tak, że chciałbym studiować we Wrocławiu psychologię. Czy jest tu ktoś kto studiuje na SWPS we Wrocławiu lub na Uniwersytwcie? 
      Od razu powiem, że nie zależy mi na studiach jednolitych, jakie gwarantuje Uniwersytet. Wiąże swoją przyszłość z reklamą. Konkretnie z Badaniem Rynku lub Public Realtions. Dowiedziałam się, że jeśli pójdę na studia I stopnia z psychologii później będę mogła wybrać już podyplomowe które mnie interesują. Nie wiem czy to odpowiednia droga do mojego celu. Podobno tak. (Co do kierunków typowo związanych z reklamą.. we Wrocławiu nie znalazłam nic ciekawego) 
      Zależy mi na tym, by jakas dobra duszyczka mogła odpowiedzieć na kilka pytań, które mnie nurtują. 
      Jestem w kropce, nie wiem co dalej robić. Nauczyciele rozkładają ręce, gdy pytam co i jak. A do matury zostało mało co.. 
      O tyle dobrego, że posiadam kwalifikacje w zawodzie (A26 i A27). 
      Podsumowując, chciałabym uzyskać opinie o wrocławskich uczleniach. Poznać wasze zdanie oraz wdać się w dyskusję na ten temat, nawet pasowałoby mi na priv. 
      Każdy komentarz na pewno mi pomoże 
    • Przez Olek
      Dzień dobry!
      W zeszłym roku ukończyłem l. o. i z całkiem niezłym wynikiem udało mi się również zdać maturę. Obecnie studiuję psychologię na UW, jednak mocno zastanawiam się nad podjęciem studiów w Niemczech w semestrze zimowym.

Miałbym zatem kilka pytań do osób, które studiowały w Niemczech i byłbym ogromnie wdzięczny za wszelką okazaną mi pomoc.
      1. Czy ktoś studiował w Heidelbergu, Wolnym Uniwersytecie Berlińskim, U. w Konstancji/Fryburgu? Jestem zainteresowany w miarę prestiżowymi uczelniami, zwłaszcza Heidelbergiem (kierunkami: politologia, socjologia, psychologia). Jakie macie opinie na temat tych uczelni?
      2. Kwestia finansowa - w wielu miejscach czytałem, że w Niemczech można przeżyć za 800 Euro miesięcznie. Zatem czy dane te są aktualne również w w/w miastach? Czytałem różne opinie na ten temat, niektóre zupełnie odwrotne, straszące horrendalnymi kosztami wynajmu mieszkań/życia...
      3. Czy/jak/gdzie mógłbym sprawdzić, czy moje wyniki wystarczą do dostania się na wybrane przeze mnie kierunki?
      4. Co w ogóle sądzicie o pomyśle studiowania w Niemczech? Ja chciałbym wyjechać głównie dla lepszego poznania kultury/języka (obecnie szprecham na niezłym poziomie, ale podoba mi się perspektywa doskonalenia języka poprzez życie za granicą) Mam też plan, żeby na magisterkę wrócić do PL i złapać od razu jakiś staż/pracę, myślę, że byłoby mi o wiele łatwiej, mając niemiecki bakalaureat.
      Jak widzicie moje pytania są dosyć ogólne, o szczegóły mam zamiar pisać wprost do powyższych uczelni. Jednakże odpowiedź na nie byłaby mi bardzo potrzebna, jako że nie wiem do końca, na ile to dobry pomysł i każda porada byłaby dla mnie wielce pomocna.
      Śmieszkowatego mema załączam dla poprawy nastroju i zwrócenia uwagi na mój post.
      Wszystkim życzę miłego dnia i przekazuję wyrazy szacunku.

• Przez Pati.m
      Cześć. W ramach pracy magisterskiej przeprowadzam badania dotyczące miłości i intymności. Badanie skierowane jest do osób w przedziale wiekowym 18 - 30 lat, które przebywają obecnie w związku min. 3 lata. Badanie jest oczywiście anonimowe. Bardzo proszę o pomoc i zachęcam do wypełnienia kwestionariusza  https://goo.gl/forms/aDX6vyHAIoKDT8Bx2