Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Sylka

Program profilaktyczny

Witam, czy jest tu jakas dobra duszyczka ktora moglaby poratowac programem profilaktycznym opartym na teorii poznawczo behawioralnej ? Studia resocjalizacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez StudentkaPsychologii
      **PROŚBA O POMOC PRZY PRACY MGR Z PSYCHOLOGII** (wypełnienie ankiety)
      wszędzie udostępniam link (od 2 mcy na kilkunastu forach) i mam na razie tylko 19 odpowiedzi, a termin złożenia pracy mgr co raz bliżej...
      Proszę o pomoc... Proszę wypełnij kwestionariusz LINK. Ciekawe pytania, dzięki którym można wiele uświadomić sobie o swoim związku. W pełni anonimowo. Proszę o szczere odpowiedzi, bez trollingu... Jak praca będzie gotowa to wrzucę analizę (???) Jeśli wypełnisz kwestionariusz i Ci się spodoba to proszę daj + aby inni też to zobaczyli.
      Dziękuję za każdą odpowiedź
      #psychologia #pomoc
    • Przez niemampojęcia
       A więc za rok piszę maturę, wiem że jest jeszcze sporo czasu ale chcę mieć pewność gdzie iść dalej, co robić. Interesowałyby mnie studia scenariopisarstwo, aktorstwo, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, chciałabym aby ktoś z was kto jest obeznany dokładnie z takimi tematami czy łatwo znależć po takich studiach prace czy, co będę mogła po nich robić co jest do tego potrzebne zapisać się na jakiś kurs, kółko, zajęcia dodatkowe aby mieć pewność że się dostane ? czy takie studia są w pewnym sensie  bardzo ciężkie ?  z jakiego rozszeżenia pisać maturę ? proszę o pomoc i czy jest wogóle sens ?  Z góry dziękuję za odpowiedź <3  
    • Przez Jeronimo Martins Polska
      Witamy w Grupie Jerónimo Martins specjalizującej się w dystrybucji i produkcji żywności, która funkcjonuje na 3 rynkach w Portugalii, Polsce oraz Kolumbii.
      Operations Management Trainee to roczny program, który realizujemy na bazie wspólnie wypracowanych w grupie standardów, ale osobno w każdym z 3 krajów (Polsce, Portugalii i Kolumbii). Program skierowany jest do osób, które wiążą swoją drogę zawodową z handlem, pracą z klientem i z zarządzaniem zespołami sprzedaży.

Operacyjny Program Menedżerski
      (Operations Management Trainee Programme)

Miejsce pracy: Polska
      Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli:
      masz tytuł magistra lub właśnie kończysz studia, posiadasz doświadczenie zdobyte podczas staży i praktyk, wolontariatów lub w organizacjach studenckich, znasz angielski na poziomie średniozaawansowanym, masz prawo jazdy kategorii B lub planujesz je mieć w najbliższej przyszłości, cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy, lubisz analizować dane i zwracasz uwagę na szczegóły, lubisz pracę dynamiczną, a zmiany to dla Ciebie wyzwania a nie problemy, ważna jest dla Ciebie praca z ludźmi i budowanie relacji.  
      Dołączając do nas zyskujesz:
      możliwość poznania branży handlu detalicznego, okazję do pracy w kluczowym dla firmy obszarze operacji (sprzedaż, logistyka, łańcuch dostaw), szansę na szybszy start do kariery menedżerskiej, cykl intensywnych szkoleń, feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz system benefitów. Aby zaaplikować na program wypełnij formularz, który jest przygotowany w języku angielskim na stronie:

https://talent.jeronimomartins.com/applynow/jobs/view/3& 

• Przez Ichhajsedojcz
       !!!!!pomocy!!!!!
      Hej, potrzebuje pomocy przy wyborze kierunku i uczelni 
      Dostałem się na Politechnikę warszawska na kierunek mechanika i budowa maszyn na wydziale Simr-u , w drugiej turze prawdopodobnie dostanę sie na fizykę techniczna (brakowało mi 3 pkt) oraz  dostałem sie na inżynierię kosmiczna na Wojskowej Akademii Technicznej 
      Inżynieria  kosmiczna to kierunek który najbardziej by mnie interesował- jednak wydaje sie niepewny://dodatkowo boje sie o renomę WAT-u. Boje sie o prace mimo ze wyczytałem na forach iż utworzono wiele instytutów a sam w sobie kierunek to oprócz astrofizyki elektronika, Mechatronika, automatyka i robotyka z elementami informatyki Wiec nawet jeśli nie w "branży" to prace powinienem znaleźć ... (studia trwają tylko 3,5 roku)
      Mechanika i budowa maszyn oraz fizyka techniczna nie zachęcają mnie jeśli chodzi o treści których będę sie uczyc jednak podobno z praca będzie bardzo łatwo. Dodatkowo jest to Politechnika !Renoma!
      POMOCY! Co wybrać!