Skocz do zawartości
kubaz

Zgubiona legitymacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

za parę dni składam pracę i niedługo potem mam termin obrony. W międzyczasie zgubiłem swoją legitymację. Chciałem w dziekanacie złożyć wniosek o duplikat, nawet już opłaciłem 25zł, a tu mi mówią, że oni mi nie wyrobią i że mam jeszcze pare dni poczekać i złożyć jakiś bliżej nieokreślony wniosek o zgubienie? Pytałem czy jest wzór na stronie wydziałowej, a ona że nie i sam mam go sobie napisać? What the fck?

Rozumiem, z tego faktu, że ją zgubiłem nie będę miał nieprzyjemności w postaci jakiś dodatkowych opłat? Gdzie skierować się o zwrot przelanych środków na duplikat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko załatwisz w Dziekanacie. Winni tej sytuacji są sami studenci, którzy masowo gubili legitymację przed końcem studiów po to by jeszcze przez jakiś czas mieć zniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dla nich za różnica. Człowiek płaci, to wymaga, a nie jakieś widzimisię. W regulaminie nic zapewne nie o takim cyrku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczna, z tym płaceniem chodzilo mi o wyrobienie ELS (25zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w regulaminie bo to akurat powinno być opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2017 o 15:50, Łukasz napisał:

Raczej wszystko załatwisz w Dziekanacie. Winni tej sytuacji są sami studenci, którzy masowo gubili legitymację przed końcem studiów po to by jeszcze przez jakiś czas mieć zniżki. 

Nie trzeba oddawać legitymacji po skończeniu studiów.

Cytat

 (Dz.U. 2011 nr 201 poz. 1188), a konkretnie  §7 ust. 2 ” Prawo do posiadania legitymacji studenckiej mają studenci do dnia ukończenia studiów, zawieszenia w prawach studenta lub skreślenia z listy studentów, zaś w przypadku absolwentów studiów pierwszego stopnia — do dnia 31 października roku ukończenia tych studiów.

Cytat

Po ukończeniu studiów II stopnia lub studiów jednolitych magisterskich, jeżeli nie studiujesz na innym kierunku, tracisz prawa studenta (z chwilą obrony). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.