Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez Qoorive
      Witam, za jakiś czas będę się zmagać z wyborem uczelni na której chcę studiować. Czy mogłabym prosić o jakieś opinie odnośnie architektury na Politechnice Warszawskiej, Wrocławskiej, a Śląskiej? Którą najlepiej wybrać? Czy poszczególne uczelnie różnią się znacząco podejściem do kierunku? I jak wygląda sytuacja po studiach, czy któraś jest zdecydowanie bardziej uznawana przez pracodawców? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Barbara1
      Dzień Dobry
      Poszukuję studentki/ta ostatniego roku studiów do udzielenia korepetycji z duńskiego.
      Lekcje tylko online w każdy czwartek 17.30 za niewygórowane pieniądze.
      Liczę na osobą skrupulatną,uczciwą i sympatyczną.
      Kontakt: [email protected]
      Pozdrawiam serdecznie
      Barbara

• Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres [email protected]
    • Przez Zuzia
      Cześć Wszystkim!
      Z uwagi na to, że chciałabym zmienić studia (i kierunek i miasto w którym studiuje) szukam uczelni na których mogłabym rozpocząć naukę od semestru letniego(pierwszy rok, studia 1-wszego stopnia).
      Poszukuje uczelni w Warszawie i  w Trójmieście, kierunki typu psychologia zarządzania/biznesu, językowe, zarządzanio-podobne.
      Czy ktoś zna jakieś w miarę dobre uczelnie, które pasowałby do mich kryteriów?
    • Przez Jakub Danelski
      Cześć 
      Jestem na 3 roku technikum informatycznego i powoli zaczynam szukać jakiegoś kierunku na przyszłość. 
      Niestety nie wiem co wybrać, wiem jedynie, że studia muszą być w Warszawie. 
      Interesuję się Hardware czyli E12 i Sieciami czyli E13, do programowania kompletnie mnie nie ciągnie i dodatkowo nie mam do tego cierpliwości. 

Z góry dzięki