Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

calvaixx

Dekorator wnętrz, architektura wnętrz

Cześć, jestem przed podjęciem najważniejszej decyzji w moim życiu. Mianowicie chodzi o wybór kierunku studiów i odpowiedniej uczelni.

Interesuje mnie dekoracja wnętrz, szerzej pojęta jako architektura wnętrz. Gdzie mogę studiować taki kierunek, jakie miasto polecacie ku temu? Czym mam się kierować przy wyborze? Jakie rozszerzenia powinnam zdawać na maturze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj masz opis kierunku wraz z informacjami o uczelniach:

http://taxi2140150.ru/architektura-wnetrz

W zależności od uczelni wymagania są różne, jedni wymagają dodatkowego egzaminu z rysunku (np. ASP) jednak na wielu uczelniach niepublicznych nie ma specjalnych wymagań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CruSH
      Czesc 
      Przedemna decyzja ktora uczelnie wybrac. Co do kierunku elektronika i telekomunikacja jestem w 100% pewny, dodatkowo skonczylem technikum w klasie o profilu teleinformatycznym, czuje sie w tym dobrze i wiem o co chodzi.
      Dokumenty zlozylem na 2 uczelniach i z jednej musze zrezygnowac zeby ludziom nie zabierac miejsc.
      Prosze o kilka slow na temat tych 2 uczelni od uczacych sie,absolwentow czy osob wtajemniczonych, na temat poziomu nauczania, warunkow(jak uczelnie sa dofinansowane), rynek pracy w obu miastach(ilosc firm i chec ich wspolpracy ze studentami), same miasta(logistyka,mozliwosc spedzenia milego wieczoru, imprezy okolicznosciowe).
      Z gory dziekuje za odpowiedz
    • Przez paula2817
      Cześć. Mam bardzo duży problem. Mianowicie chciałabym przenieść się z Siedlec do Gdańska na kryminologię. Założyłam już papiery, ale do końca sierpnia ma przyjść list. Okropnie się boje, że się nie uda, a czekanie wcale nie pomaga. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak duże mam szansę? I jak mogę odwołać się w przypadku braku zgody? Pozdrawiam i dziękuję!
    • Przez xann
      Witam, dostałam się na transport na politechnice gdańskiej i warszawskiej. Nie mogę się zdecydować, na której z tych uczelni chciałabym studiować. Może ktoś na forum potrafiłby mi doradzić, która z nich jest lepsza. Może ktoś coś wie z własnego doświadczenia. 
    • Przez olixooon
      Hej! Skończyłam wlasnie licencjat z Psychologii w Poznaniu. Bardzo chcialabym kontynuować naukę jednak chcialabym zrobic magisterka z Psychologii lub Psychodietetyki. Z tego co widze w Poznaniu nie widzę tych kierunków na 2 stopniu. Może być cos podobnego związanego z Psychologia, czy ktoś coś poleca, wie na ten temat ? Lub moze cos poza Poznaniem?