Skocz do zawartości
Taem

Filmoznawstwo vs wiedza o teatrze

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Chciałabym się dowiedzieć co wg Państwa lepiej wybrać. Interesuje się filmem,kinem, teatrem itp itd. Jednakże na WOT mniejszy próg ii łatwiej sie dostać. I się zastanawiam czy lepiej na to składać papiery (maturę już pisałam i mam gap year) czy lepiej poprawić przedmioty i spróbować na filmoznawstwo? Tylko właśnie się zastanawiam co lepsze/ bardziej opłacalne i przyszłościowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co byś chciał robić po studiach? Bo to chyba kluczowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studia chciałabym wybrać bardziej jako pasje, bo jako tako mam plan na życie i zamierzam z czasem otworzyć własną firmę. Ale nie powiem zawsze marzyła mi się praca jako aktorka czy coś w tym stylu ( coś związanego z planem filmowym czy produkcją teatralną) i zastanawiam się co lepsze i przyniesie  więcej korzyści (który kierunek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale lepsze pod jakim względem? Jakich korzyści oczekujesz jeśli sam mówisz że nie chcesz wiązać z tym kierunkiem przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może źle się wyraziłam. Chciałabym robić i to i to. Pracować normalnie na razie w firmie, ale i poświęcić się tej drugiej bardziej artystycznej stronie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w dalszym ciągu nie odpowiedziałaś co konkretnie chciałabyś robić po tych studiach, po tej artystycznej stronie a do od tego zależy wybór kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sandii
      Hej, poszukuję osoby, która mogłaby mi opowiedzieć o kierunku chemia i analityka przemysłowa na politechnice wrocławskiej. Myślę nad wyborem tego kierunku i chciałabym się dowiedzieć o nim jak najwięcej.
    • Przez Tadeusz
      Cześć,
      Pisze mature z rozszerzonej geografii, angielskiego, francuskiego i myśle nad wosem. Pisze podstawową matme i polski.
      Z matmy na podstawie daję sobię radę. Bardzo interesuje mnie handel. Myślałem żeby studiować finanse i rachunkowoś, biznes międzynarodowy jednakże coś związanego z handlem. Chciałbym pójśc na studia do Warszawy, Gdańska lub Poznania. Boję się że z podstawową matematyką nigdzie się nie dostanę na uczelnie publiczne związane z finansami i handlem. A na rozszerzonej matmie nie dał bym rady.
    • Przez Igon00
      Cześć, mam problem z wyborem uczelni, otóż zastanawiam się pomiędzy Informatyką i Ekonometrią na UEPie a Analityką Gospodarczą lub Informatyką w Biznesie na UE we Wrocławiu, które uczelnie bardziej polecacie i jak myślicie, który kierunek daje lepsze perspektywy? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)
    • Przez AlaPe
      Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?

kamod.net.ua

www.maxformer.com

https://teplostar.kiev.ua

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.