Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Remik

Lean Management na WSEI w Krakowie

Jestem na ostatnim roku technologii chemicznej, został mi jeden semestr zajęć i potem jeden praktycznie samych seminariów i pisania pracy, dlatego się zastanawiam, czy już nie zainwestować w podyplomowe. Znalazłem na WSEI w Krakowie Lean Management i myślę, że to mogłoby dopełnić moje studia, bo chciałbym potem pracować w doskonaleniu procesu. Czy ktoś z Was to skończył i mógłby się na ten temat wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Remik, lean nie robiłam, ale robiłam na WSEI podyplomowe BHP i Prawo Pracy. Same studia były ok, nie wiem w sumie co więcej Ci powiedzieć, podyplomowe chyba wszędzie wyglądają podobnie, przynajmniej tak mi się wydaje. Wyglądają inaczej, niż studia magisterskie, w takim sensie, że więcej jest zajęć w formie warsztatów, gdzie jest dyskusja z prowadzącym, a mniej takich, gdzie siedzisz i notujesz. Łatwiej też jest je zaliczyć :D w sumie u nas każdy je ukończył.  Jeśli chodzi o Ciebie, to poszukaj ogłoszeń o pracę w branży, w której chcesz pracować i popatrz, czego wymagają, to jest zawsze najlepszy wyznacznik. Jak lean management będzie mile widziany na produkcji, to idź i się nie zastanawiaj :) Teraz podyplomowe to chyba jakiś nowy standard, bo u mnie na roku 80% osób robiło, większość tak jak ja z BHP, robili jeszcze z jakości albo zarządzania projektami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RedRose
      Hej, jestem tu nowa,  totalny świeżak ! Jeśli podobny temat gdzieś był to przepraszam i proszę o linka

Idę na studia w tym roku, rzuciłam się na politechinkę łódzką.
      Jestem po biochemie i interesują mnie kierunki takie jak :
      1. technologia chemiczna
      2. kosmetologia
      3. biotechnologia
      4. inżynieria biomedyczna
      5. inżynieria biochemiczna

Pod względem hobby? Bardziej odpowiada mi kosmetologia, gorzej z praca po tym kierunku, boję się że wyląduje w  mini prywatnym gabinecie goląc nogi   Nie wiem jak zakręcić się w tym kierunku żeby pracować w jakiś szpitalach z medycyna estetyczną, czy coś w  tym stylu..

Pozostałe kierunki są dla mnie totalna niewiadomą,   zaczęłam się już gubić na tych wszystkich forach, nie wiem czym sie różnią od siebie ... PANIKA PANIKA PANIKA :o :o  Jestem załamana a w tym tygodniu wypada już  się zgłaszać
      Ktoś może studiuje te kierunki? skończył? zaczął? i jest w stanie opisać mi mniej więcej co się tam wyprawia,  I co najważniejsze, gdzie jest większy nacisk na jakieś laboratoryjne sprawy?  To by mi najbardziej odpowiadało. POMOCY
    • Przez K1n9a
      Mam pytanie odnośnie różnic pomiędzy technologią chemiczną a inżynierią chemiczną.
      Czytałem trochę o danych kierunkach, ale nie widzę za bardzo różnic pomiędzy tymi dwoma kierunkami studiów.
      Czym różni się technologia od inżynierii? Jakie są możliwości pracy po ukończeniu tych kierunków i czy różnią się od siebie?
      Czy studiowanie jednego z tych kierunków różni się zajęciami na uczelni, jeśli tak to jakimi?

I najważniejsze: czy jest różnica w ilości wiedzy i jakości zdobytej wiedzy (tzn. typie wiedzy:
      ukierunkowanym na jakiś konkretny temat z danej dziedziny chemii czy raczej chemii w pojęciu ogólnym),
      pomiędzy Chemią uniwersytecką a każdym z powyżej podanych kierunków?

Z góry dziękuję.
    • Przez Joanna
      Kierunek studiów Technologia chemiczna kształci specjalistów z zakresu technologii chemicznej dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu.
      Więcej na: http://www.kierunki.net/technologia-chemiczna