Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Zmiany w szkolnictwie wyższym- reforma Gowina

Reforma szkolnictwa w pigułce 

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o egzaminy wstępne jestem jak najbardziej za ponieważ widzę że niektórzy ludzie naprawdę nie mają powołania na kierunki na których są, system boloński powinien jak najbardziej pozostać a wydłużenie studiów niestacjonarnych z jednej strony jestem za a z drugiej przeciwko ponieważ generuje to dodatkowe dosyć duże koszty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z większością reform się zgadzam. Wydłużenie studiów niestacjonarnym pozwoli na rzadsze zjazdy niż co tydzień i na czas na pisanie pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzam się z tym w 100% ale względy ekonomiczne i długość odstraszą duża ilość przyszłych studentów niestacjonarnych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co komu 2 stopnie? Są po prostu zbyteczne. Licencjat lub inżynier w zupełności wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lejdi123
      W tym roku zdaję maturę z biologii i chemii i nie mam żadnego pomysłu na studia. Rozmyślałam nad stomatologią ale niestety za wysokie progi, aż tak przygotowana nie jestem :/
      Chciałabym jakieś studia związane głównie z biologią bo najbardziej mnie interesuje, bardzo ważne też jest żebym mogła później znaleźć pracę w swoim zawodzie. Może ktoś coś poleci?
    • Przez Julciax
      Hej, Chcialabym aby ktoś udzielił mi informacji. Bylabym wdzięczna za kazde info:
      1) jakie sa realne szanse dostania się na Politechnikę Warszawską oraz Poznańską - takie minimum na ile trzeba zdać ?(zdaję matematykę rozszerzoną i ang rozszerzony, poziom rysunku raczej średni, chodze na kurs, ale orłem nie jestem)
      2) Jak wygladaja egzaminy wstępne na tych uczelniach, czy tematy sa bardzo trudne, czy jest duzo z wyobraźni?

• Przez sandara17
      Hej właśnie zastanawiam się nad wyborem studiów. Jestem na profilu biol-chem i myślałam nad studiowaniem biologii. Co myślicie o tym kierunku ? Warto zaryzykować i pójść na te studia, gdyż dużo osób odradza je ponieważ nic po nich nie ma choć dla mnie wydają sie być ciekawe, znam tez osoby ktore po biologii zrobily doktorat i zostaly na uczelni co również wydaje sie być interesujace. Co myślicie ? I jeśli biologia to jaka uczelnie polecacie, gdyż zastanawiam się nad UMCS a jakas uczelnia w Warszawie?