Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Studiujesz i pracujesz? Brak Ci czasu na zajęcie się swoją pracą dyplomową? A może po prostu brak Ci pomysłu na poprowadzenie tematu? Pomożemy! Zajmujemy się redagowaniem i korektą tekstów oraz pomocą merytoryczną przy pisaniu prac dyplomowych, od teorii po statystykę. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu nauk medycznych, czego dowodem jest zadowolenie naszych klientów. Masz jakieś pytania? Zapraszamy na naszą stronę na u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez poooooooli
      Zwracam się do was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która posłuży mi do pracy licencjackiej. Ankieta skierowana jest do czytelników Gazety Wyborczej. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

LINK:
      ANKIETA

• Przez olixooon
      Hej! Skończyłam wlasnie licencjat z Psychologii w Poznaniu. Bardzo chcialabym kontynuować naukę jednak chcialabym zrobic magisterka z Psychologii lub Psychodietetyki. Z tego co widze w Poznaniu nie widzę tych kierunków na 2 stopniu. Może być cos podobnego związanego z Psychologia, czy ktoś coś poleca, wie na ten temat ? Lub moze cos poza Poznaniem?
    • Przez Tosiaczkova
      Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Piszę pracę nt. stylów wychowania dzieci i muszę zrobić zmienne zależne i niezależne i tutaj pojawia się problem, bo nie wiem jak się za to zabrać. Ustaliłam dwie zmienne zależne, ale to za mało...
      Zmienna zależna: Style wychowania -> Zmienna niezależna: płeć rodziców
      Zmienna zależna: Postawy wychowawcze przyjmowane przez rodziców -> zmienna niezależna: Wiek rodziców

Błagam pomóżcie mi, bo gubię się w tym i nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać i czy to w ogóle jest dobrze?
    • Przez ulala
      Cześć! Bardzo proszę o pomoc.
      Mianowicie pisze swój pierwszy rozdział na zaliczenie przedmiotu i mam w nim 1.1znaczenie ku klux klanu na tle historii USA, 1.2 najważniejsi członkowie i oogólnie również powstanie tej organizacji. Czy taki podział będzie znośne zaczęłam to pisać bez ustalenia tytułu pracy i nie wiem jaki mógłby on być. Bardzo bardzo proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi 

Предлагаем купить готовые шторы в городе кременчуге в любом городе.
agroxy.com/prodat/muka-222/cherkasskaya-obl

www.agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.